Wpis z mikrobloga

akurat to co wy nazywacie simpami/spermiarzami według mnie tylko odstrasza dziewczyny od tindera


@sweet_dream99: no mnie simpy i cucki też odstraszają od tindera, jak moja koleżanka sobie ich przeglądała jak ogłoszenia na olx i przebierała w frajerach (ulaba jest, ale umie się umalować i zapozować, przez co kłamie na zdjęciach) i pisała z nimi na odjeb w przerwie na szluga więc jak pomyślę że ja będę #!$%@?ł do kogoś a ktoś
@MrPawlo112: zdaję sobie sprawę że jest słabo ¯\(ツ)_/¯ Już sama dysproporcja ilościowa mężczyzn i kobiet robi swoje

Dlatego jak ktoś jest przeciętny albo poniżej no to musi szukać normalnie ¯\
(ツ)_/¯ Na aplikacjach randkowych świat się nie kończy
Na aplikacjach randkowych świat się nie kończy


@sweet_dream99: Sam nie wiem czy to ironia albo nie zauważyłaś że mamy "covid" i wszystko jest ograniczone, zwłaszcza z poznawaniem nowych ludzi. Oczywiście, na swoim przykładzie mogę powiedzieć że pracują i stamtąd znam masę samic, ale nie uznaje związków w pracy jak i w szkole. Niemniej w tym czasie skilluje grę na gitarze więc nikt mi nie powie że siedzę w domu i nic
Jak zrobisz te C+E to w ogóle nie będziesz miał żadnych kontaktów społecznych


@Matesz: Po Polsce będę jeździł, no i głównie na kursy, swoją starą pracę będę odwiedzał 3-4 razy w miesiącu.