Wpis z mikrobloga

@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta

A złota piłka to nie konkurs popularności?
Kolego to ty zyjesz w alternatywnej rzeczywistości, to niepodważalny fakt, ze zdobylby kilka zlotych piłek. Dobrze sie sprzedaje - 7 razy wiecej obserwujących na insta od lewandowskiego

Dlaczego ktos mialby go postawic ponad obrońców? Anon nie wiem czy ogladasz piłkę, ale nr 10 to z reguly gwiazda druzyny. Neymar jest niewątpliwym liderem reprezentacji Brazylii od wielu lat i niejeden mecz im wygrywał solo.
  • Odpowiedz
@Prof_Memologii xd Neymar jest bardzo dobrym zawodnikiem i to fakt. Ale ze złotą piłka żeś zaszalal. Za chwile nie bedzie ani Leo ani Cristiano. I jakos watpie zeby Neymar nagle zaczął zgarniać zlote piłki skoro Mbappe ma lepsze statystyki od niego. A to tylko PSG. Do tego pokazali sie kolejni pilkarze, którzy kibiców grzeją bardziej niz Neymar. I to pod względem piłkarskich umiejętności a nie gry aktorskiej xzy ekscesów
  • Odpowiedz
@ringblack
nie mowie o przyszlosci, chciaz niewykluczone, ze zgarnie złotą piłkę jeszcze. Odnosiłem się do komentarzy tamtych panow mowiacych, ze neymar nic nie osiagnał. A kilka lat temu - 2k15 byl na wystarczajacym poziomie by eygrac zlotą piłkę (przy zalozeniu, ze brak messiego i ronaldo)
  • Odpowiedz
@afc85: Neymar mógł być przy tym samym stoliku co Messi i Ronaldo, ale głowa nie dojeżdżała nigdy, dlatego przy tym stoliku rozsiadł się Pan Piłkarz Robert
  • Odpowiedz
@Prof_Memologii: Przejście do PSG to był błąd Neymara. Tam odnalazł się Mbappe, dla którego PSG to punkt startowy, tym samym Neymar przestał być numerem 1. I już nim nie będzie, bo młodziutki Mbappe ma jeszcze 13 lat kariery przed sobą. PSG to też nie jest wielki zwycięski klub. To zbieranina dobrze opłaconego talentu, ale bez krzty sportowego ducha. Nawet ich trener, Tuchel, to tylko "ktoś" bez osiągnięć, a zwolnili go
  • Odpowiedz
@Mroczul Nie tylko dlatego, że to słabe. Regularnie oddaje krew a jak się zrobi tatuaż to przez pół roku nie można oddawać.

Można oddać, może ja wylac do kibla, albo sprzedać jakiemuś fanowi. Mówi się, że nie można oddać, ale tylko dlatego, że gość się może czymś zarazić i tym samym pacjent któremu taka krew przetłocza może się czymś zarazić. Kiedy wchodzi w stawkę wchodzi krew takiego robota jak Ronaldo i
  • Odpowiedz
Neymar ma już 29 lat. Jak na zawodnika w takim wieku, to osiągnął bardzo mało. Tj. relatywnie do pompy, z jaką przedstawiano go kilka lat temu. Świat szybko o nim zapomni, w przeciwieństwie do C. Ronaldo czy Messiego.


@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: Nie lubię gejmara, ale porównywanie z tą dwójką to xD

Niemniej, mimo typowego brazylijskiego #!$%@? ma sporo sukcesów i szanse na kolejne. Myślę, że jeśli pogra na najwyższym poziomie te 5.
  • Odpowiedz