Wpis z mikrobloga

  • 0
@JestemMalaWrozkaZowlosionaNozka Panie Kolego, reprodukcja to jest wierne, profesjonalne odwzorowanie jednego obrazu co do najmniejszego szczegółu. Tutaj są wykorzystane fragmenty obrazów, którym daleko do oryginałów, są narysowane w moim stylu. Tak samo cala kompozycja jest mojego pomyslu.
  • Odpowiedz
@MortRainey: Zatem twoj styl to dziecko z kolorowanka ktore oprocz kredek dostalo rowniez nozyczki.

A to ze uwazam ze wyglada jak posklejane kawalki to ciezko tak nie uwazac bo zerznales kazdy z elementow z tym ze nie jest to repro bo az tak dobrze nie potrafiles skopiowac co z jednej strony jest niedoskonaloscia techniki, a z drugiej postanowiles sie tym pochwalic.

Nie mozna nazwac skopiowania czegos „swoim stylem” bo to
  • Odpowiedz
@MortRainey: Zebrac laurki za czyjas prace, no niezle ;)

Ja nie mam problemu ze cos tam sobie narysowales. Problem mam z tym ze nie podpisales tego imieniem prawdziwego autora, a dorzuciles tag „tworczosc wlasna”.

Jestes w tym momencie gosciem ktory na youtubie wrzuca pociete filmiki innych tworcow, ktorzy rzeczywiscie biegali z kamera, a twoja rola ograniczyla sie do powycinania, posklejania i dodania popularnej „reakcji”, a to juz wedlug ciebie jest twoja tworczosc. Nie podales zrodel liczac na to ze nieswiadoma gawiedz przyklasnie ci fajnych pomyslow na rzeczywistosc w postaci abstrakcyjnych przedmiotow, ktore sa znakiem rozpoznawczym
  • Odpowiedz
  • 0
@JestemMalaWrozkaZowlosionaNozka nie wiem czlowieku skad sie urwales xD twórczość własna dlatego ze ja to narysowałem czego nie rozumiesz? Nie wiem skad ci się wzięło jakies wycinanie. Zbierac laurki za czyjas prace? Salvador narysowal ten rysunek? Dziwny masz tok rozumowania. Każdy wie ze to sa fragment jego dzieł xd tak poza marginesem piszesz w bardzo nie zrozumiały sposób.
  • Odpowiedz