Wpis z mikrobloga

Poleca ktoś jakieś na prawdę dobre kursy w necie do matmy rozszerzonej? Zastanawiam się nad premium u matemaksa albo na etrapezie. Widzę też, że sporo osób poleca stronkę zadania info. Jest tam coś więcej oprócz samych zadań i wyników? Są tam wytłumaczone rozwiązania oraz jak coś zrobić krok po kroku?

Na razie jestem na etapie, że patrząc na arkusz z 2020 nie jestem w stanie zrobić nawet 1 zadania XD Kompletnie czarna magia. Ale przynajmniej mam jeszcze sporo czasu na naukę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#matematyka #matemaks #matura #techbaza #licbaza
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kristoff914: w tym roku w maju, ale nie ma jeszcze dokładnych terminów. Chciałbym chociaż te 30% z majcy, bo oprócz tego piszę rozszerzoną infę i angielski. Z tymi 2 przedmiotami jest już na szczęście o tyle lepiej, że jestem w stanie w miarę samodzielnie robić zadania z poprzednich matur. Z matmą niestety od zawsze mam problem, bo mam spore braki.
  • Odpowiedz
@Sh4d0w_1938 Pytanie przeruchane jak temat zasilaczy na elektrodzie ale ze jestem w podobnej sytuacji co Ty to odpowiem. Matemaks, etrapez, zbiory zadań typu: kurczab, kiełbasa, nowa era, stronka zadania.info. Jeśli czegoś nie pamiętasz z podstawówki lub gimnazjum to odpalasz khancademy + zadania z omawianego działu. Proszę informować o wyniku matury
  • Odpowiedz