Wpis z mikrobloga

@ZaczarowanyCzarodziej: Najczęściej cieciem jest jakiś nieudacznik życiowy typu 50 letni Grzesiu którego srednia iq wynosi 45 lub też mój drugi ulubieniec 23 Letni Miłosz , debil po szkole mundurowej uważający się za texas ranger który zawsze ma przy sobie saperke,pałke teleskopową,nóż składany,bagnet od ak,maczete,szable oficerską,miecz dwuręczny katowski,katane,sztylet, i #!$%@? go wie co jeszcze
  • Odpowiedz
Najczęściej cieciem jest jakiś nieudacznik życiowy


@PodlaskiRolnik: powiedział gość, który jedyne czego się nauczył przez całe swoje życie to jak kręcić kierownicą i myć się w toaletach na stacjach benzynowych (albo i to nie) XD
  • Odpowiedz
@ZaczarowanyCzarodziej: ciec na bramce to jeszcze nic. pamiętam jak kiedyś po zakończeniu jednego zlecenia na terenie dużej fabryki zagranicznego koncernu potrzebowałem papieru, żebym mógł wywieźć swoje własne maszyny i pokazać kwit cieciowi.

Poszedłem do kierownika, który był łącznikiem między moją firmą a fabryką - to był taki luźny znajomy sprzed 20 lat, którego nie widziałem od lat 10. Dał mi namiary na jakiegoś tam dyrektora - #!$%@?, pół fabryki obleciałem
  • Odpowiedz
@ccTV: Czy ja ci robaku wyglądam na tirowca ? xD teraz jest straszna moda na bycie tirowcem i masa łebków idzie po zawodówkach żeby rozwozić bułki,wędliny itp i szczać do butelek bo to taka przygoda ( ͡° ͜ʖ ͡°) I zarobki idą w dół to samo w dziale informatyka,spawanie,budownictwo ,pokolenie urodzone w 2000 wszedło na rynek i wszystko się #!$%@? , i lepiej w sumie być
  • Odpowiedz
@ZaczarowanyCzarodziej: pracowałem przez miesiąc na szlabanie w składzie węgla, przez trzy tygodnie wpuszczałem (otwierałem szlaban jak dojeżdżały) w miarę znajome auta, a spisywałem tylko tiry, bo takie miałem polecenie. W pewnym momencie poprosili, żebym zapisywał kto i o której wjeżdża i wyjeżdża, a że nie znałem wszystkich tylko kojarzyłem auto to musiałem wszystkich zatrzymywać i pytać o nazwisko. Byłem tym nadgorliwym typem ¯\_(ツ)_/¯ z końcem miesiąca odebrałem wypłatę i więcej
  • Odpowiedz
@michal_gol tak to prawda, do Fiatów mogą wjeżdżać tylko Fiaty, bo ktoś musi ten syf kupować
A kupi każda firma, bo do Fiatów jest dużo frachtów

@ZaczarowanyCzarodziej to jest zabawne, ale prawda jest taka, że wymagania stawia zleceniodawca (firmy ochroniarskie są często zewnętrzne) i to on wymaga w #!$%@? dziwnych rzeczy. Choć nie ukrywam, na ochronie czasami nieźli agenci pracują i lecą z informacjami na fristajlu

@PodlaskiRolnik i między
  • Odpowiedz
@ZaczarowanyCzarodziej: W tym tygodniu po raz pierwszy odbierałem żonę z pracy. Na bramce podobny szeryf, zdjęcie blach (podjeżdżając pod szlaban, a nie na wyjściu, niecodzienne), „A Pan kogo szuka? O tej porze do środka? Nie wolno!”. Jeszcze ode mnie chciał dokumenty, chociaż wjazdówka na auto
  • Odpowiedz
@PodlaskiRolnik: Proszę mieć szacunek do ochrony. Mój ojciec nie mógł znaleźć roboty po tym jak podczas budowy domu nabawił się trzeciej grupy inwalidzkiej, ma problemu z widzeniem po dostaniu się tynku do oka. Niestety z ta grupa wywalili go z pracy na kolei i musiał szukać czegoś innego.
  • Odpowiedz
@ZaczarowanyCzarodziej: Ciecie na gównofirmach to jeden z powodów dlaczego #!$%@? nie cierpię transportu w Polsce i jeden z mniejszych czynników przemawiających za emigracją. Ile ja przez te #!$%@? nerwów straciłem to aż na samą myśl mi się ciśnienie podnosi.
  • Odpowiedz