Wpis z mikrobloga

Co wy na to, by zamiast słów typu simp, cuckold używać po prostu słowa „gonciarz”? Np. jak widzicie jakiegoś dowolnego gościa, co idealizuje kobiety, to zamiast powiedzieć „Ale z niego simp/cuckold!”, to mówcie „Ale z niego gonciarz!”. Jakby „gonciarz” się dobrze przyjął to koniec roku zgłosiłoby się go na Młodzieżowe Słowo Roku podobnie, jak sasina. Nawet jakby pewnie został zbanowany, to przynajmniej każdy by się o tym dowiedział. Myślę, że dla Krzysia największą karą, by było jak jego imię zostało skojarzone z negatywnymi cechami, jakie prezentuje. Wyobrażacie sobie ból dupy, jaki by miał? XD

#gonciarz #kiciochpyta #heheszki #bekazlewactwa #simp #cuckold
NVX78 - Co wy na to, by zamiast słów typu simp, cuckold używać po prostu słowa „gonci...

źródło: comment_1612598479lauXA4COvF9ZlqlEiXcj1T.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
@NVX78: Bedzie tak jak z Małyszem - za 20 lat nikt nie bedzie pamietał że wygrywał skoki, ale sranie "na Małysza" znac bedzie każdy


@windows95: I tu też o to chodzi... tego co robił nikt nie będzie kojarzył, ale sranie na gonciarza będzie znać każdy xD
  • Odpowiedz
Szczerze nie rozumiem tego hejtu na Gonciarza, mimo, że sam go nie trawie, ale na mirko jest to postać pompowana do granic.
  • Odpowiedz
Ale wiecie, że każdy taki wpis brzmi jak płacz do poduszki?
Ta grafika co ma niby przedstawiać jutubera z milionem subów i milionem na koncie, to tak naprawdę portret OP-a?
  • Odpowiedz
@NVX78 Idealny pomysł , jak tylko PWN opublikuje konkurs , głosuje jako pierwszy ! W całym moim życiu nikt mnie bardziej nie wkur**** jak ten cuckold .
  • Odpowiedz
@NVX78: dla takiego typa karą będzie tylko zapomnienie. A na zbieraniu i radzeniu sobie z hejtem w sieci to ma więcej doświadczenia i skilla niż ktokolwiek tutaj.
  • Odpowiedz
Ej ale o co chodzi z tym Gonciarzem? Chłop był w związku. Rozstali się i cierpiał jak każdy po rozstaniu. Jeśli Kasia go wykorzystała (pojawiły się takie pogłoski), to dlaczego nabijacie się z Gonciarza zamiast z Kasi? Gość po prostu ufał dziewczynie, czyli robił coś co jest normalne w związku.

Ale lubię tę hipokryzję w wykonaniu wykopków - Jakiś czas temu postują wpisy pod #pieklomezczyzn żeby zaraz potem zjechać i nabijać się
  • Odpowiedz
  • 0
@NVX78 Zgodziłbym się, ale pod warunkiem, że słowo GONCIARZ, zamienilibyśmy na PRĄCIARZ.
Mam mdłości, gdy słyszę słowo GONCIARZ, bo z marszu wizualizuję sobie tą łoniakową ryżą mordę.
  • Odpowiedz
  • 0
@GwachQar nie jest ciśnięty bo się rozstali, tylko po rozstaniu zaczął jechać po facetach, jakby to miało sprawić, że ta jego laska do niego wróci
  • Odpowiedz
@xPekka: Nie jest hipokryta.

Nie byl tez zdradzony.

Udostepnianie klamstw, ktorych nie da sie zweryfikowac, nie jest niczym zlym. To powszechna praktyka udostepniac priwy za pozwoleniem, wiec tez nic w tym zlego. Ciezko zakladac, ze wszystkie jego priwy to trollowanie #!$%@?. Nie ma to przede wszystkim nic wspolnego z byciem cuckiem i przegrywem, jakimi jestescie.

Przykro mi, ale wszystko, czego sie tkniecie, jest #!$%@?, #!$%@?, nie tak, jest porazka i czyms
  • Odpowiedz