Wpis z mikrobloga

@ZarabiajnaBankach: Częste są te blokady?
Teraz chciałem doładować ZEN.com karta z pewnego banku i bez skutecznie, dostawałem powiadomienie push z apki aby skontaktować się z infolinię i tam pytali się czy zdaje sobie sprawę z tego jakie jest zagrożenia z inwestycji w krypto waluty, czy ktoś mnie namawia czy chce samodzielnie i świadomiemie dokonać transakcji na tej stronie (zen) i czy oświadczam że bank nie odpowiada za utratę środków w razie
@Marcinowy: Nam dwukrotnie zablokowano konto. Za drugim razem przy kwocie 3500 zł i bujaliśmy się ponad 2 tyg aby je odzyskać. Support to jakaś fikcja i porażka. Udowadnianie, że przelane środki w kwocie 3500 zł to jakiś śmiech na sali. Tyle to czasami w sklepie się wydaje na TV i nikt nie pyta skąd są pieniądze. Odkąd banki oferują karty wielowalutowe nie widzimy, żadnej korzyści korzystania z revoluta a ryzyk za
@Marcinowy: Tak jak napisaliśmy, ponad 2 tygodnie. Co więcej w pewnym momencie żądano przesyłania jakiś dokumentów dochodowych (ʘʘ). Też robiliśmy i większe przelewy ale jak widać nie ma reguły. Zresztą w sieci jest wiele informacji o blokadach środków. Zablokują sobie i obracają ileś tam za darmoszkę ¯\_(ツ)_/¯
@DiMaria: No Curve to jeszcze inna baja. Wszyscy się tym zachwycają a nikt nie wiąże ich z Wirecard (z którym mocno współpracowali) a jak wiadomo Wirecard to jedna z większych ściem co wyszło po czasie. Zatem kto trzyma trochę hajsu w revo niech ma się na baczności. My z tego pociągu już wysiedliśmy, może będzie jeszcze jechał długo dalej i oby się nie wykoleił. Korzyści z tego fina już nie widzimy,