Wpis z mikrobloga

Ten Pan obchodzi dziś 36 urodziny. Pamiętam jak oglądałem od 2013 roku do końca jego pobytu w Realu każdy klubowy mecz z jego udziałem. Co za gość - w tym wieku wykręca takie statystyki o jakich inni mogą pomarzyć w dowolnym momencie kariery. W tym sezonie 22 bramki w 23 meczach, kosmos. Ciekawe ile jeszcze będzie w stanie utrzymać taki poziom.
#mecz #pilkanozna
Cyprok - Ten Pan obchodzi dziś 36 urodziny. Pamiętam jak oglądałem od 2013 roku do ko...

źródło: comment_1612487844C4oll2hkGzw7JfwuzlV9ql.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cyprok: o cholerga. Myślałem, że próbujesz ludzi wystrychnąć na dudka bo ma z 32 lata a tu faktycznie już zaraz 40 pyknie ehhh
1990 był 40 lat temu ( ͠° °)
  • Odpowiedz
@Cyprok tak swoją drogą czemu oglądałeś go od 2013 roku, skoro w Realu był już dużo wcześniej? Taka ciekawostka gdy CR7 przechodził do Realu, Lewy był w tym czasie w Lechu Poznań.
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew: Wtedy jakoś na poważnie zacząłem się interesować piłką i kibicować Realowi, wcześniej oglądem okazyjnie, w 2013 miałem 13 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cyprok: Ten gość jest kimś więcej niż piłkarzem - to niezwykły profesjonalista z ogromną motywacją, który dba o najmniejsze szczegóły.
Jak się zapoznałem z jego drogą na szczyt, to szacunek do CR7 wzrósł jeszcze bardziej (w skrócie - nie miał najłatwiejszego dzieciństwa).
Uwielbiałem (i uwielbiam) go oglądać. Jak ktoś się kiedyś mnie spyta - "Jaki był/jest twój ulubiony sportowiec?", to odpowiedź może być tylko jedna - CR7 (
smialson - @Cyprok: Ten gość jest kimś więcej niż piłkarzem - to niezwykły profesjona...

źródło: comment_1612507033DTCiUN9I3FVkzy7qxUdPsQ.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
@Cyprok: A ja pamiętam jego początki w United jak grał na prawej pomocy i był szykowany jako nastepca Beckhama. Jak na Euro 2004 objawiło się trzech wonderkidów na literę R: Ronaldo, Rooney i Robben. Aż się wierzyć nie chce, że 17 lat później ten gość jest cały czas na topie podczas gdy Rooney już jest trenerem, a Robben gra już tylko na pół gwizdka w Groningen. Piłkarski fenomen.
fan391 - @Cyprok: A ja pamiętam jego początki w United jak grał na prawej pomocy i by...

źródło: comment_1612514080Cc4HwB62pNgl8hAGMLrucz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@JestemStudentemPrawa: Wbrew pozorom Cristiano i LeBron mają sporo wspólnego:
- podobna metryka wiekowa,
- dbają o swoje ciała aż do przesady,
- przez kilkanaście lat prezentują wysoki poziom,
- oboje to minimum TOP2 ever w swoich dyscyplinach.
Więc CR7 i LBJ są fenomenami sportowymi.
  • Odpowiedz
@windows95: Z mojej perspektywy (rocznik 91) moge powiedziec ze w zasadzie ogladam Ronaldo na boiskach OD ZAWSZE biorac pod uwage ze pilke klubowa zaczalem ogarniac jakos od 2002 (wczesniej sie ogladalo tylko duze turnieje i kadre)
To jest niesamowite. Mialem 13 lat gdy ten gosc juz prezentowal calkiem dobry poziom na euro i wiadomo bylo ze bedzie kozakiem za pare lat ale nikt by wtedy nie przewidzial ze nadal bedzie
  • Odpowiedz