Wpis z mikrobloga

@TytyMagSwag: Ja mam wrażenie, że Medium może podobać się takim typowo niedzielnym graczom, którzy przechodzą 3 gry w ciągu roku na swojej konsolce.
Poza tym jakby wyciąć pierwsze 20 min gameplaya to niebyło by wiadomo w jakim kraju dzieje się akcja, pewnie gdzieś, gdzie mówi się po angielsku, wnioskując po wszystkich plakatach w grach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W tym przypadku zgadzam się z Makułą, gra jest
@PrezeeS7: w pewnym stopniu rozumiem Maćka, bo też to nie jest gra dla mnie, ale jestem pewien, że większość czatku o wiele przychylniej by patrzyła na tę grę gdyby pierwszy kontakt z Medium miała sam na sam, a nie w obecności Makuły który opluwa i stara się ośmieszyć każdą grę bez „ciasnego gamepleyu” (#!$%@?ąc oczywiście od problemów z wydajnością, bo to rzeczywiście jest po prostu nieśmieszny żart)
Przechodzę ze 20 gier rocznie i to głównie akcji i strzelanek, a mnie tam jakoś Medium się podoba (lubię zresztą po prostu od czasu do czasu zagrać w takie wolne, chodzone gierki). Makuła to nie wiem po #!$%@? się zmusza z graniem w to, jak mu się taki gatunek nie podoba. Ja nie przepadam np. za Soulsami i też bym pewnie w nich co śmierć przeklinał, jaka to #!$%@? gra, więc nie
@TytyMagSwag: jego czat jest strasznie wykastrowany i napisze wszystko co jest zgodne z hivemindem, większość to niestety dupolizy.

Jego streamy się ciężko ogląda jak mu sie coś nie podoba bo np tak jak dzisiaj ostentacyjnie ziewa, stara się ośmieszyć każdą rzecz, jak umrze to mówi "o boże ale to jest głupie debilne itd." - a czat mu oczywiście przytaknie bo się boją bana XD
@TytyMagSwag Makułę fajnie pooglądać, czasem nawet coś mądrego i słusznego powie, ale generalnie jeśli chodzi o gry to on żyje trochę w swoim własnym świecie. Różne swoje subiektywne opinie i gusta forsuje na obiektywne fakty.
@TytyMagSwag: Ej no, to jego strim, w którym gra w grę na swoich zasadach i mówi o subiektywnych odczuciach, a nie sponsorowana recenzja w ramach legalnej współpracy. Niestety Maciek nie lubi przygodówek, chociaż przyznam szczerze, że sama uwielbiam jak w nie gra, bo wtedy właśnie jest dobra zabawa. Idealnie też potrafi pokazać głupoty 'przemyślanych' fabuł czy pracy kamery, a nie ślepe 10na10.

Co do samego Medium, no jest śliczne i ma
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zuzka-kotkowska: ja na przyklad jestem wielkim fanem przygodowek point and click, tutaj bylo podobnie w zasadzie, ale wiekszosc zagadek dupy nie urywala (ot, naprawde super byla ta z domkiem dla lalek - w sensie fajnie pomyslana). W ogole nie przekonal mnie ten system podzielonego ekranu, wydawal sie na sile wcisniety, w sensie rownie dobrze gra moglaby cala polegac na lustrach i wydaje mi sie ze wyszloby jej na lepsze. Ogolnie jako