Wpis z mikrobloga

  • 4
@Namarin ale piękny! ❤️

Moja ulubiona bajka z dzieciństwa, którą mama mi czytała wieczorami to przygody Filemonka bez ogonka xD
  • Odpowiedz
@Namarin szanuję. Mój pierwszy kot Maniek był starym niechcianym kotem w schronisku...bo miał bielmo na jednym oku. Był najlepszym kotem świata <3 teraz mam Rudzika, który był potrącony przez samochód i ma ogon złamany przy samym tyłku. Czyli ogon jest - ale kompletnie nieczynny. Też jest kochanym stworem :)
  • Odpowiedz
@marcin-bialas111111111111111: Po Tymona zdjęciach jak beztrosko śpi, widać, jak wielką radość sprawia się kotu zabierając go ze schroniska. Jak masz kasę i warunki to brać. Moje dwa koty też były adoptowane po zmarłych starszych osobach. Czekamy na zdjęcia Twojego sierściucha.
  • Odpowiedz
@Banicjusz:

i nie bardzo im idzie chodzenie po drzewach.


W sumie jeszcze go na zewnątrz nie brałem, chociaż planuję mu na wiosnę kupić szelki i zabierać nad jeziorko, więc nie wiem czy ma problemy z chodzeniem po drzewach.

Z wskakiwaniem na meble i parapety nie ma problemu, nawet się wspina po drewnianej zabudowie na balkonie więc nie wydaje mi się by brak ogona mu w czymś przeszkadzał.
  • Odpowiedz