Wpis z mikrobloga

Myślę, że warto przypomnieć fragmenty wywiadu z byłym agentem Buksy:
– Obwinianie klubu za to, że podał informację o kontrakcie do 2023 roku jest absurdem. Ojciec piłkarza kilkakrotnie zapewniał Kubę, że w styczniu podpiszą tę umowę. Przecież nigdy nie zgodziłby się na to, by klub zrobił Olkowi zdjęcie z taką koszulką, jeśli nie byłoby na to jego aprobaty.
– Przecież dziś się na coś umawiamy i podajemy sobie ręce. Ludzie honorowi respektują takie umowy. Pan Buksa może mnie oszukać. Ale jeśli oszuka Błaszczykowskiego, który przez tyle lat pracował na swoje nazwisko i jest znany na całym świecie, będziemy mieli skandal.

#wislakrakow #ekstraklasa #pilakanozna
futurepoland - Myślę, że warto przypomnieć fragmenty wywiadu z byłym agentem Buksy:
...

źródło: comment_1612431333PoZuyspiaS1WXUThuylVkQ.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@futurepoland: jak dzieci, jedna strona będzie zwalała na drugą, dla mnie sprawa jest prosta dopóki nie ma podpisu na kontrakcie nic się nie ogłasza, ale przecież to polski grajdoł
  • Odpowiedz
@futurepoland: Gdybym miał dzieciaka piłkarza,to postąpiłbym tak samo.Kuba chciał aby młody #!$%@?ł sobie karierę dla wisły, ojciec to wyczuł i ciągnął go za nos dopóki nie znalazł mu wyjścia o jakie mu chodziło.Pytanie czy Kuba postąpił moralnie grając im na emocjach, gdzie obydwie strony wiedziały, że w obecnej sytuacji to jedyna karta przetargowa jaką posiada Wisła?Myślę, że tu wina nie leży po stronie Buksy...
  • Odpowiedz
@Aquamen: przecież dzieciak dostał w sierpniu podwyżkę 40 tys. zł miesięcznie za to, że obiecał z ojcem w styczniu przedłużyć kontrakt. Do końca czerwca dzięki temu zarobi pół miliona złotych więcej niż dostałby normalnie. Czyli Wisła dotrzymała słowa i dała mu podwyżkę, a on co? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mógł od razu powiedzieć, że nie chce przedłużać, a nie wyciągać kasę od Wisły oszukując Kubę.
  • Odpowiedz
@Aquamen: nie spierdzieliłby kariery, bo byli umówieni, że gdy zgłosi się do niego poważny klub to Wisła go puści za odpowiednią kwotę/ procent, miał być taki zapis, żeby dwie strony były zadowolone. A trzeba powiedzieć, że wybił się dzięki Wiśle i tak się odwdzięcza...
  • Odpowiedz