Wpis z mikrobloga

@19michael86: Ooo to juz jakies cudo bylo:D Ja od taty wyzydzilem, po zakonczniu umowy cudnego siemens c25. Reklamowali go tym ze ma wyswietlacz 3 x 12 znakow xD Dzieki temu sprzetowi flirtowalem z kolezanka, ktora zostala w kilka dni moja dziewczyna na prawie 3 lata xD -z czego nie byla zadowolona poprzednia dziewczyna, z ktora musialem zerwac mowiac, ze to nie chodzi o inna. Boze, bylem okropny
  • Odpowiedz
@19michael86: Możesz zawsze zregenerować :) Rozbierasz ją, wylutowujesz samo ogniwo, patrzysz jakie ma napięcie i kupujesz o takim samym, żeby tylko weszło w miejsce po starym. Pojemność dowolna. Ważne żebyś kupił ten sam typ, w sensie Li-Ion, Ni-MH (najprawdopodobniej taki) itd.
  • Odpowiedz
@19michael86: Ja też, kiedyś jak zobaczyłem wnętrze baterii od Nokii 5110 tej grubej Ni-MH i stwierdziłem że to są po prostu trzy akumulatorki po 1.2v to spróbowałem podmienić i zahulało :D nie pamiętam pojemności, ale kupiłem jakieś dobre i trzymała tygodniami xD ważne żeby wszystko inne zostało, cała elektronika sterująca itd., wymieniasz samo ogniwo czy tam kilka.
  • Odpowiedz