Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lucaseq: Tak i dlatego trzeba glosowac na najbardziej zamordystyczna partie ostatnich 30 lat:)


Ja sie zdecydowanie nie zgodze, nie przypominam sobie, zeby kiedykolwiek bylo wiecej alternatyw. Masz i lewice, skrajna prawice, ludowcow, centrum i centroprawice. Do wyboru do koloru, pokaz mi kiedy w Polsce byl wiekszy wybor na opozycji.

@miki4ever: wybór wśród miernot nawet wielu to żaden wybór
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miki4ever: i populiści w imię władzy powrócili i tak do korzeni. Nie ma żadnej alternatywy, to są ci sami ludzie, z kilkoma satelitami żeby wyglądać świeżo. Nikt nie chce podejmować żadnych działań, nikt nie chce wywalić kopalń, nikt nie potrafi poradzić sobie z kościołem. Żadnych istotnych spraw nie naprawiono, ciągle powstają gówniane reformy zamieniające to samo w to samo jak kasy chorych i NFZ. Reforma szkolnictwa? Proszę bardzo będziemy robić
  • Odpowiedz
@BajerOp: Propozycje co do Kosciola sa, inne sie na pewno pojawia.

Co do ludzi, to akurat tutaj jest taki problem, ze w Polsce jest bardzo malo osob, ktore chca wejsc w polityke, a juz takich, ktore przy okazji potrafia sie wypowiedziec, to jest promil. Niestety, ale przy tak smiesznych pieniadzach jakie zarabiaja poslowie, nikt nowy nie ma ochoty sie w to bawic, dlatego w drugim szeregu czesto masz te same
  • Odpowiedz