Wpis z mikrobloga

@lucaseq: Tak i dlatego trzeba glosowac na najbardziej zamordystyczna partie ostatnich 30 lat:)

Ja sie zdecydowanie nie zgodze, nie przypominam sobie, zeby kiedykolwiek bylo wiecej alternatyw. Masz i lewice, skrajna prawice, ludowcow, centrum i centroprawice. Do wyboru do koloru, pokaz mi kiedy w Polsce byl wiekszy wybor na opozycji.
  • Odpowiedz
@miki4ever: partia mem kotłowni która nie ma programu, nie wiadomo kto ich tam reprezentuje już ma 15%
Przyjdą wybory, trochę ich podpompują,
PO wejdzie z ok. 20%,
Kotłownia 18%,
PiSowi spadnie,
SLD ok 10 %
Konfederacja nie wejdzie...

Zaraz po wyborach zacznie sie wyciąganie ludzi od Kotłowni albo sie połączą z PO i cały #!$%@? układ rządzenia na zmianę PiS-PeO-PiS-PeO będzie trwał dalej... będą się z polaczków dalej śmiać, ci sami
FantaZy - @miki4ever: partia mem kotłowni która nie ma programu, nie wiadomo kto ich ...
  • Odpowiedz
@lucaseq: ja powiem więcej, przez tyle lat partie obiecywały i nic nie robiły, pisuary obiecały #!$%@? ustawy i niestety realizują protokół zniszczenia kraju....
ja bym nawet na koalicję konfy z lewicą głosował aby tych debili odsunąć, komuna się chowa
  • Odpowiedz
Do wyboru do koloru, pokaz mi kiedy w Polsce byl wiekszy wybor na opozycji.


@miki4ever: Wybór placebo, bo niby jest ale tak na prawdę go nie ma.

PSL - tych panów już znamy, kolesiostwo do potęgi, koalicjant każdego
Szuralicja - z tymi błaznami nie zgadzam się prawie w ogóle, a gadanie o gospodarce wiemy jak się skończyło (na leceniu w #!$%@? i obliczeniami Memcena na fb, w których i tak mu
  • Odpowiedz
@miki4ever: Chciałem nawiązać do tekstu z twórczości Walaszka, dosyć wiralowego i to źle napisałem bo miało być: ty to chyba lubisz. A mi chodzi, że 80% cały czas głosują za tymi samymi. Więc nic się nie zmieni.
  • Odpowiedz
@miki4ever: Czemu kompletnie anonimowe? To, że w tvp góruje PiS a na TVN i Polsacie KO z Hołownią nie znaczy, że inne partie są anonimowe i ludzie tam są również anonimowi. Naprawdę dużo nie trzeba aby coś znaleźć. Media dostarczają papkę na talerzu i później w sondażach wychodzi, że kandydatów na prezydenta na przykład przeciętny Kowalski czy inna Halina wymieni dwóch.. no w porywach trzech się zdarza.
  • Odpowiedz
@miki4ever: biorę udział w wyborach, nigdy nie ma partii, która idealnie pasuje, ale od dłuższego czasu jest to tylko i wyłącznie wybór mniejszego zła.

Ostatni program, który do mnie najbardziej przemawiał to była .Nowoczesna, program wolnej gospodarki (ale nie w wydaniu anarchistycznym), mniej socjalu dla darmozjadów, ale wolność w sferze światopoglądowej. Tylko pomysł upadł razem ze Swetru i został wchłonięty przez KO.

Parafrazując, "w tym kraju nie ma partii z moimi
  • Odpowiedz
  • 0
@rzuf22: I była taka partia, ale większość miała w dupie jej program, a liczyło się, ze Petru powiedział 6 króli, zamiast 3.

Dlatego ja już spisałem na straty marzenia o właśnie takiej partii i pogodziłem się z tym, ze trzeba grać pod publiczkę, a po cichu robić dobre reformy. W sumie tak trochę Tusk działał, ale od kiedy go nie ma w PO to jest żart, a nie partia.
  • Odpowiedz
Dlatego ja już spisałem na straty marzenia o właśnie takiej partii i pogodziłem się z tym, ze trzeba grać pod publiczkę, a po cichu robić dobre reformy.


@miki4ever: Pogodzić się też pogodziłem, dlatego mówię o głosowaniu na mniejsze zło. Co nie znaczy, że zacznę nazywać tego typu partie dobrymi, bo takie nie są. Jeśli chodzi o robienie pod publiczkę, a po cichu dobre reformy. Jestem zbyt sceptyczny, żeby spodziewać się czy
  • Odpowiedz