Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem różową 2/10 mam końską twarz, trochę nadwagi, lekko krzywe zęby, noszę okulary, problemy z cerą i tak dalej.
Od dziecka się ze mnie śmiano, że jestem brzydka więc takie postrzeganie siebie mi zostało. Byłam wręcz przekonana, że zostane starą panną więc rozważałam zostanie zakonnicą (na szczęście przeszła mi ta myśl).
Miałam z dwóch chłopaków, którzy też urodą nie grzeszyli ale zawsze żyłam w przekonaniu, że skoro ja jestem paskudna to nie mogę wymagać przecież bycia pięknym od kogoś innego. Gdy skończyłam 19lat poznałam swojego niebieskiego, z którym jestem już 9lat. Jest wysoki, przystojny, zabawny takie całkowite przeciwieństwo mnie... I tutaj mnie zastanawia jak ktoś 8/10 może być z kimś 2/10. On mówi, że nie rozumie mojej samooceny. Ja nie rozumiem jego komplementów. A żeby tego było mało, ostatnio zaczeli przymilać się do mnie inni faceci... Jestem skołowana, całe życie mówiono mi, że jestem paskudna. Nie umiem przyjmować komplementów bo z tyłu głowy zawsze mam myśl, że to drwina. A teraz odbieram zupełnia inne bodźce i czuje się z nimi dziwnie.
Tutaj też kieruje pytanie do niebieskich. Czy jak już jesteście z brzydkimi różowymi to z jakiegoś konkretnego powodu? Bo wiecie, że będą wam wierne i posłuszne? Może jest jakiś inny powód...
#przegryw #wygryw #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #601a487444304a000a12b0b9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę

Związalbyś się z różową, która jest 2/10?

  • Tak 19.1% (21)
  • Jestem z taką, a jestem ładniejszy 10.0% (11)
  • Jestem z taką ale też jestem brzydki 2.7% (3)
  • Już wolę być sam 68.2% (75)

Oddanych głosów: 110

  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: Tylko co to jest 2/10? Myślisz, że każdy kto Ci odpowie będzie miał taką samą percepcję? Dlaczego w zasadzie podważasz jestestwo związku, który trwa 8 lat? Może masz coś nie tak nie z estetyką, tylko z główką? :D Chciałbym dodatkowo zwrócić uwagę na podpunkty w ankiecie. Prawdopodobnie większość facetów mogłaby się związać z nieco brzydszą różową, jeśli nie chcą jakimiś estetycznymi ekstermistami. Mogą nawet o tym nie wiedzieć. Sęk w
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli chłop trzyma się Ciebie 9 lat to znaczy że jest coś na rzeczy. Nie zawsze trzeba mieć twarzy paryskiej supermodelki, wagi idealnej czy prostych zębów. Może nie jesteś w tych kwestiach idealna ale zapewne dla swojego faceta nadrabiasz czym innym.

Zamiast wkręcać sobie, że jesteś 2/10 może warto się zastanowić nad pozytywnymi cechami własnej siebie, bo Twój partner jest z Tobą szmat czasu i zakładam, że nie jest to
@AnonimoweMirkoWyznania: prawie na pewno nie jesteś 2/10 tylko tak ci się wydaje.
Druga sprawa to różnym ludziom podobają się różne cechy. Koński ryjec wcale nie musi być wadą. A z tymi okularami to już całkiem popłynęłaś. Masa ludzi nosi zerówki właśnie dla poprawy wyglądu.
Idź do jakiegoś terapeuty bo nie ma sensu się zadręczać
LoLek: Facetom podobają się różne kobiety czasami jakieś charakterystyczne rysy twarzy, albo inne rzeczy powodują, że jeszcze bardziej im się podobają dane kobiety, tylko że teraz są tak #!$%@? czasy że wszystko porównuje się do wszystkich przez co tworzy się presja, tworzą się jakieś skrzywienia, a w szczególności u młodych ludzie gdzie podatność na takie rzeczy jest mega duża, potem samo ocena leży poniżej poziomu dna. Większość facetów boi się przyznać