Wpis z mikrobloga

Na skrzyżowaniu Legnickiej z Ostatnim Groszem padły światła. Skrzyżowanie skomplikowane bo wiele pasów i tramwaje. Korek po 1km w każdą stronę. Zadzwoniłem na 112 z prośbą bo widzę że ludzie nie ogarniają aby przyjechał patrol sterować ruchem. Usłyszałem że mamy stosować się do znaków pionowych... spytałem czy policja też nie powinna sterować ruchem w takich sytuacjach zamętu usłyszałem że nie. Skwitowałem to "zapomniałem, wy jesteście od zamykania restauracji". Taki wasz obraz policja, z moich podatków, jak trzeba zamknąć klub to suka za suką stoi, jak trzeba chronić namiestnika to suka za suką, jak trzeba pomóc obywatelowi to rączka do góry, a potem płacz że mało zarabiacie, że was nikt nie szanuje... wcale mi was nie żal.

#wroclaw #policja
matejkoo - Na skrzyżowaniu Legnickiej z Ostatnim Groszem padły światła. Skrzyżowanie ...

źródło: comment_1612375675SmDj5fw0H9hDUolkTKlvv2.jpg

Pobierz
  • 57
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@matejkoo: @KKK1337: ja w takich przypadkach dzwonię zawsze w pierwszej kolejności na Pogotowie Sygnalizacyjne, czasami pomimo tego, że światła nie działają pół godziny oni nie mają, o tym fakcie żadnej informacji. A jeśli jest tak źle na dużym skrzyżowaniu i dyspozytor się wypiął to można zadzwonić do dyżurnego ruchu drogowego we Wrocławiu, ale to już kosztuje trochę wysiłku, bo trzeba, należy nr tel., ewentualnie komisariat dla tego rejonu.
@JohnMarkII: aha, w takim razie dyspozytor do zwolnienia bo po co jest..., swoją drogą podam Ci hint, jak poprosisz o połączenie z policją to i tak Cię nie połączy (zależy od humoru), więc w takim razie po co jest? ja prowadziłem samochód i liczyłem na to że ta osoba przyjmie zgłoszenie a nie się wypnie - miałem nagle szukać numerów w korku, deszczu i rozpier...? może od razu wyciągnąć probówkę z
@matejkoo: Do zwolnienia, bo nie przyjął informacji o awarii sygnalizacji świetlnej na numerze alarmowym 112? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy dlatego, bo nie wykonał rozkazu swojego chlebodawcy - podatnika - Polaka? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja chcę żeby mi patrol WRD kierował ruchem przy wyjeździe z garażu! Dzwonię zaraz na 112! Przecież chłop Ci dobrze powiedział - w takich sytuacjach kierowca ma obowiązek
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@matejkoo: ja nie mam żadnych pretensji. W każdym razie proponuję na przyszłość zapisać sobie nr pogotowia sygnalizacyjnego, wpisać do kontaktów na telefonie. Ja kiedyś w wolnej chwili wpisałem pogotowia z Wrocławia i w razie czego zawsze są pod ręką, bez szukania.
Kiedyś też dostałem info od dyspozytora z pogotowia sygn., że jeśli światła pulsują żółtym światłem to ITS ruszy po jakimś czasie bez udziału trzecich osób, natomiast jak nic nie świeci
@matejkoo: Podkreślanie tego, ze płacisz podatki jest zupełnie z dupy w tym momencie xD chwalisz się ze masz prace czy co? Dyspozytor nie musi przyjąć zgłoszenia, a plujesz się jakbyś to ty miał racje, BO PŁACISZ PODATKI!!!!111 xD beka z ciebie dzbanku