Wpis z mikrobloga

na zdalnym nauczaniu nie zdasz? XD


@ali-agca: ja z kolei uważam, że lepiej nie zdać i mieć pewien kryzys, który zmusi nas do myślenia, co tak naprawdę chcemy robić w życiu. I piszę to jako osoba, która do liceum była bardzo dobrym uczniem. W liceum z kolei zdałem cudem, ale pomimo kiepskich ocen na świadectwie ukończenia liceum miałem dość dobre wyniku matury, chociaż wiadomo, że nauczyciele uważali, że nie zdam.
  • Odpowiedz
@Mika02: nie jestem w temacie, ale jak coś od "decyzji o niezdaniu" można się odwołać. Nie znam sytuacji, ale znajdź w sobie siły jak coś. Ewentualnie idź do specjalisty, jak masz depresję.
  • Odpowiedz
@Mika02: @dzbanerski: @Just_Jump: panowie koledzy z tym, że na zdalnym nauczaniu takie ściąganie na sprawdzianie gdzie wystarczy zaznaczyć A B C D jest banalnie proste i słaby uczeń może mieć łatwo czwórki i piątki + na lekcjach możesz dosłownie spać albo grać, jak się pozgłaszasz dostajesz kolejną dobrą ocene ludzie tacy jak ja mający same 2 i 3 nie muszą NIC robić byleby ściągnąć odj3bać swoje
  • Odpowiedz
@dzbanerski: np ja mam elekcje i jest git,nie muszę wstawać na autobus tylko podejde do kompa i git. Toż to masz internet pod ręką i same ci sie zadania robią,to że nis zdał pokazuje tylko jego lenistwo albo głupote
  • Odpowiedz
@dzbanerski: chyba nie przeczytałeś dokładnie mojego wpisu albo jesteś z moderacji (czyli zespół downa masz albo cie bili rodzice) JA SAM MAM ELEKCJE I WIEM JAK WYGLĄDAJĄ A OP NIE JEST JUŻ DZIECKIEM TYLKO PEWNIE MA TE 17-18 LAT
  • Odpowiedz