Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brunner: no serio, podstawili mi nowiutka Megane z 2020 roku, a kierowca wracał autobusem xD no ale to Podlasie to może u nas inaczej jak w Polsce A XD jeszcze prosił żeby go podwieźć bo zimno a ja z domu kilometr mam do dworca XD
  • Odpowiedz
@twinzpl: No właśnie tego się spodziewałem xD Po mieście to jeszcze spoko ale gorzej jak się trafi gdzieś gdzie autobus robi dwa kursy dziennie
  • Odpowiedz
@Ysgra: Ja tak pracowałem przez rok, w dwóch różnych wypożyaczalniach.
Zawsze warto wcześniej sprawdzić, dokąd jedziesz i po podstawieniu auta, zapytać, czy Cię nie rzucą do nieco lepiej skomunikowanej wioski.
Ale czasem się nie da :P
Jak masz płacone za godzinę - wyjebka. Chodzisz sobie po wsiach i zwiedzasz. Ale jak płacone za kurs, to zdarza się, że np. masz 40 zł za podstawienie (co robisz w 1,5h) a kolejne
  • Odpowiedz
@Ysgra: Pracuję ponad w rok w jednej z sieciówek. U nas przy umawianiu dalszych podstawień koordynator prosi klienta, żeby ten odwiozl kierowcę gdzieś na busa czy pociąg. W moim przypadku pokrywamy powrót z własnej kasy, a na koniec miesiąca oddają nam za to z wypłata. Jeżeli podstawienie jest gdzieś w okolicach naszego miasta to latamy na dwa auta. Masz pytania to pisz, trochę już nietypowych sytuacji przeżyłem także co nieco
  • Odpowiedz