Wpis z mikrobloga

@Burkpurk: dobra doczytałem, rzeczy z bundli, zamówiłem 21 (faktura tez jest na 21), czyli mogę im wysłać wszystko oprócz konsoli? Cp2077, got, tlou2 i pada dodatkowego i nie maja prawa mi tego odrzucić?
  • Odpowiedz
@44gts: pewnie spróbują Ci skopiować swoją odpowiedź do wszystkich, jak się zburzysz i zwrócisz uwagę na regulamin to powinni przyjąć, ale nie zawsze jest to łatwa batalia.
  • Odpowiedz
@44gts: Dokładnie, muszą Ci to przyjąć. Jakbyś miał problemy i by Ci coś tam pyskowali, to się nie stresuj, trzeba ich trochę pomęczyć i będzie gitara.
  • Odpowiedz
@Burkpurk: Masz mnie na czarno albo coś jest z PW, właśnie dzwoniłem na infolinie i pan potwierdził, dla innych: zakupiłem 21.01 i mam na jeden fakturze każda rzecz osobny (3 gry, pad, ps5), dostałem dwie paczki (jedna z ps5, druga z reszta). Właśnie pan przyjął zgłoszenie zwrotu 3 gier i dodatkowego pada, dziękuje Mireczku za inspiracje.
  • Odpowiedz
@Burkpurk:

Również się udało. Zamówienie z 21.01. W ten dzień po zamówieniu rozmawiałem z konsultantką i mówiła, że nie ma przeszkód do zwrotu. Prosiła o numer zamówienia lub faktury. Za kilka dni już były jaja po odesłaniu towarów. Tu nie chodzi nawet o sam zwrot, ale o jawne oszustwo ze strony sklepu. sprzedałbym i tak na allegro czy innym olx gry.
  • Odpowiedz
@maniecki34: @Burkpurk: No #!$%@?, to ja mam zamówienie z 21.01, zasłaniali się tym śmiesznym regulaminem, jak odpisałem im że mam zamówienie, którego ten regulamin nie obowiązuje to cisza. Dzisiaj odesłali do mnie zwrot
  • Odpowiedz
@dlomlo: @maniecki34: U mnie takie jaja, że odpisali mi to, co jest na screenie. Kilka h później, patrzę, kolejny e-mail od kogoś innego z działu reklamacji "Zgodnie z zapisem regulaminu procmocji: "W przypadku skorzystania przez Uczestnika z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży zakupionego Produktu Promocyjnego, Uczestnik Promocji zobowiązany jest do zwrotu towaru pełnowartościowego, czyli wszystkich produktów z zestawu"

Proszę o informację, czy będzie Pani zwracała także konsolę?"

xd
  • Odpowiedz