Wpis z mikrobloga

#depresja mocno bo siedzę od roku na zdalnej, nie mam znajomych, wychodzę tylko 1-2 w tygodniu po zakupy. Nie chce mi się grać jak kiedyś, wszystkie filmy warte objerzenie widziałem po kilka razy. Jak tak dalej pójdzie, to trzeba będzie coś zmienić w swoim życiu, a strach przed zmianą mnie przerasta. Błędne koło!!
  • 9
  • Odpowiedz
@202492: to samo brak znajomych, tylko w kołchozie się do kogoś odezwę, nie chce mi się oglądać filmów, grać. Antydepresanty jakieś masz? zastanawiam się poważnie czy nie pójść do psychologa, już nie mogę tak dłużej żyć
  • Odpowiedz
@acalpoeineiseicyz: dzięki, nie ogarnięty w tych tematach jestem, raczej pójdę powiem, że nie mam sił żyć chodzić do pracy wstać z łóżka, daj mi antydepresanty mocne, żeby się odciąć od tego wszystkiego, l4 nie chcę brać bo pieniędzy potrzebuje, a jak pójdę to zwolnią mnie, też te ciśnienie mnie przygniata fizycznie.
  • Odpowiedz
@acalpoeineiseicyz: stary mi się nawet na zakupy nie chce wyjść (,) Antydepresanty ostatnia deska ratunku, niby po to są, żeby coś pomóc, boję się tylko, że libido spada, chociaż i tak bez dziewczyny, to chociaż nie będzie mi smutno z tego powodu. Tyle lat deprecha trzyma? :/ mi 3 rok leci, ale miałem chwilę gdzie ogarniałem życie, koniec końców wracało do spie.dolenia i deprecha 2razy mocniej uderza
  • Odpowiedz
@202492: ja dzisiaj usunąłem sociale, bo zazdrość mnie zżera. Fajne zawody, związki, przyjaźnie, młodość, przyszłóść i ja, który zmarnowałem życie i to nie tylko przez wybory, ale przez los. I tak się teraz męczyć przez kilkadziesiąt lat. Gdyby tylko rodzina się zgodziła na eutanazję mojego przypadku nie zastanawiałbym się 5 minut
  • Odpowiedz
@Alt-: @acalpoeineiseicyz: @levi_deadinside: polecam iść do psychiatry, przepiszę wam na początek pewnie xanax, aby w takich najcięższych chwilach sobie łyknąć. Osobiście biorę leki przeciw lękowe oraz antydepresyjne od dwóch lat. Na pewno jest lepiej niż było. Trzeba sobie jakoś radzić.
  • Odpowiedz