Wpis z mikrobloga

Hej ho,
Zgłosiłam się do #mirkowyzwanie i otrzymałam następujący zestaw:
a) Zacznij prowadzić bullet journal.
b) Przez tydzień - rób codziennie jedno zdjęcie tego samego tematu ( krajobraz, martwa natura etc). Staraj się z każdym dniem poprawiać swój warsztat. Myśl nad kadrowaniem i światłem. Pokaż nam efekty. Nauczyłeś się czegoś?
c) Upiecz i udekoruj ciasteczka inspirowane zimą.
Wybrałam pierwszą propozycję - prowadzenie bullet journala.
Było to niemałe wyzwanie, bo zawsze mam problem z systematycznością, no i też dawno nie rysowałam i nie tworzyłam (co niestety dość mocno widać :c). Przyznam szczerze, że było to fajne zajęcie, takie planowanie ułatwia życie, ciekawa jestem czy uda mi się to poprowadzić dłużej niż dwa miesiące. Pooglądałam trochę blogów i zdjęć innych twórców, zainspirowało mnie to mocno i postaram się podnieść poziom wyglądu swoich kolejnych tygodni w dzienniku, żeby były bardziej fantazyjne i urokliwe xD No i chyba zainwestuje w zeszyt w kropki i nowe cienkopisy. Wrzucam dwie ostatnie strony, wiem, że są bardzo dalekie od ideału, ale no, poprawię się...
źródło: comment_1612300916NZ6cxLJgDHOF8Pdi83Oc2V.jpg
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Maly_bialy_obloczek: fajne :) chyba sprawdziłoby się u mnie, bo ja walę tylko takie ogólne listy rzeczy do zrobienia, a takie rozłożenie obowiązków w czasie i wyznaczenie konkretnych terminów pewnie pomaga w ich odhaczaniu.

Jedyne co mnie powstrzymuje to świadomość, ile czasu musiałabym poświęcać na robienie tego. Nie jestem pewna, czy by mnie to nie zaczęło wkurzać.