Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
20k na minusie bo sie zhajpowalem przez r/rwallstreetbets. moj wklad na mieszkanie o boze o #!$%@?. caly dzien sie tym zadreczam, nie mam ochoty na nic. a jakas dziewczyna z tindera placze mi ze sie stresuje probna matura z wosu i musze ja pocieszac. takie troche surrealistyczne. co ja #!$%@?
#gme #gielda #przegryw #tfwnogf #tinder #depresja #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6019b7fa44304a000a12b03b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
20k na minusie bo sie zhajpowalem p...

źródło: comment_1612300898iD28gfjOsbUBtmx37RUJmS.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania mirku, do momentu kiedy nie sprzedasz to nie jestes na minusie to raz. Dwa to ze niezaleznie od tego jak sie sprawa dalej potoczy to te akcje realnie warte sa z 50 dol wiec najwyzej poczekasz az usa wyjdzie c covidu, wtedy bedzie euforia i moze cos poleci w gore, szczegolbie ze spolka sie restrukturyzuje, idzie w gaming a cala ta akcja zrobila jej kosmiczna reklame. Trzy to to ze
  • Odpowiedz
OP: @Niski_Manlet: nie beciak, wyslalem jej ten filmik https://www.youtube.com/watch?v=xR-E2pwgFJo . nawet to mnie tez pociesza
@zapalki: no tak ale o co tu chodzi ze sobie blokuja\limituja sprzedaz na appkach jak im sie podoba i te inne geszefty, fejk niusy o srebrze itp. takie cos jest legalne?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Precypitat
AnonimoweMirkoWyznania - OP: @Niski_Manlet: nie beciak, wyslalem jej ten filmik https...

źródło: comment_1612302707QrOb8PvZ94dhACFuO8aFEA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
OP: > @AnonimoweMirkoWyznania: serio sie stresuje? #!$%@? jakas
@MrGino: co tak agresywnie xD no nie stresuje sie pewnie az tak. troche jest kujonką, moze dlatego. ogolnie piszę z nia prawie miesiac i nie spotkalismy sie jeszcze bo mowi ze sie stresuje spotkaniem, az ja brzuch boli i kiedys jak sie z kims chciala spotkac to sie upila alkoholem przed, zeby sie mniej stresowac xD

@AnonimoweMirkoWyznania mirku, do momentu kiedy nie sprzedasz to nie jestes na minusie to raz. Dwa to ze niezaleznie od tego jak sie sprawa dalej potoczy to te akcje realnie warte sa z 50 dol wiec najwyzej poczekasz az usa wyjdzie c covidu, wtedy bedzie euforia i moze cos poleci w gore, szczegolbie ze spolka sie restrukturyzuje, idzie w gaming a cala ta akcja zrobila jej kosmiczna reklame. Trzy to to ze zawsze mamy po takich wzrostach tzw dead cat bounce czyli tam zozesz jeszcze cos sprzedac. Plus co my sie nie dzialo to pamietaj ze te shorty tam jeszcze sa i beda je musieli kupic co by nie wymyslili, moze akcje nie poleca do 10 tys dol za szt ale cos sie da z tego wyrwac na pewno. Nie zalamuj, zawsze jakos sie z tego wyjdzie

@ChempyTuj: dzieki, tez w to wierze co piszesz ale moglem nie inwestowac tyle hajsu z podejsciem jak z pic rel xd. z tymi shortami nie ogarniam bo jedni pisza ze jest ich 122% a inni ze 51% i co teraz. nawet jakbym 30k stracil to i tak niedlugo bede mial na wklad 20% do
AnonimoweMirkoWyznania - OP: > @AnonimoweMirkoWyznania: serio sie stresuje? #!$%@? ja...

źródło: comment_1612304424iic6ScmmbnTihTUDbX8bjM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz