Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@radde88: Ja mam batch z 2020 i rok temu jak go nabyłem pamiętam, że trochę się #!$%@? bo zapach piękny ale parametry mizerne. Teraz zauważyłem dziwna rzecz - mój daarej tak jakby nabrał mocy ( _). Serio, ostatnio z 5 szotów poszło to sam go czułem przez dobre parę h dosyć intensynie iinni też. Co tu jest grane hmm
@radde88: no to mireczku wleciały z rana o 6:30 dwa strzały. Do 11 co jakiś czas mnie dolatywał zapach. Około 14 już tak ledwo ledwo, ale na szalu wciąż fajnie czuć. Jak wróciłem do domu po 15 to już nikt ode mnie nie wyczuwał zapachu. Czyli można założyć jakieś ~8h trwałości i do 4h projekcji
@radde88: ja mam z kwietnia 2020 i mogę powiedzieć że trwałość na ubraniu jest na poziomie około 8-10 godzin, a nawet jest wyczuwalny dość wyraźnie na drugi dzień. Nie mogę porównać z wcześniejszymi wypustami, bo nigdy ich nie miałem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Eustachiusz wygląda na to, że u Ciebie parametry bez znaczących zmian. Dziękuję za relację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pan_Beniowski jeśli użyjesz to zawołaj proszę.
@morgon: jak wygląda projekcja i trwałość na skórze? Czy kilka miesięcy wcześniej parametry konkretnie tych perfum - 4/2020 były podobne/słabsze?
@radde88: teraz już dłuższy czas na skórę nie psikałem, ciężko powiedzieć, ale projekcja z ubrania raczej nie najgorsza, bo przez otoczenie jest wyczuwalny. Nie sądzę, aby kilka miesięcy temu parametry jakoś się różniły
@radde88: również uważam że stary batch może killerem nie jest ale fajnie się trzyma a nowy jak woda praktycznie, mocno rozwadniali ale możliwe że mi taka sztuka się trafiła
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@morgon: ok, dzięki za info
@Bercik_Van_Fafaq: to dobre parametry jak przez 6 godzin jest wyczuwalny
@mppbsiie: mówimy wyłącznie o daarej 4/2020, bez porównywania go do wersji z wcześniejszych lat. Twój 4/2020 nadal ma kiepskie parametry?

Póki co nie chciałem nic pisać, poznać zdanie innych, ale mam wrażenie podobne do @Retam: na początku parametry były żałosne, po psiknięciu od razu był blisko skóry, trwałość ok 5h.
Różnicę w trwalosci