Wpis z mikrobloga

Jakie to jest smutne ile ludzi tutaj wchodzi na tag, żeby tylko szydzić.

Żal mi was, że jesteście aż tak niedowartościowani, że musicie dopiec anonowi internecie.

Żal że nie potraficie stanąć ponad podziałami.

Smutne, że w naszym polskim społeczeństwie szczególnie to widać.

Najwyższa pora ewakuować się z tego tagu.

Mam nadzieje, że do-nie-zobaczenia.

#gielda
  • 12
@Czuly-Barbarzynca: nie postawili swoich 200zł zbieranych przez kilka lat to i szydzą. Przez ostatnie dni pewnie tyłki ich bolały, że niektórzy powiększają swoje oszczędności, a oni nie mają czego albo, że przegapili swoją szansę. Tak to widzę i te posty "śmieszki", drwiny i inne debiliady z obstawiających GME. Śledzę tag bo mnie ciekawiła akcja, sam nic nie kupowałem bo zanim ogarnąłem o co w tym chodzi to za późno było. Ale
@Czuly-Barbarzynca: na reddit wyzywają się od retardów i krzyczą to the moon xD Jeśli inwestujesz kasą która powoduje, że srasz pod siebie ze stresu i nie potrafisz do tego podejść z dystansem - robisz to źle. Załadowałem się #bb za 1.6k USD for fun, i to dzień po tym jak Ford powiedział im papa, mam niezłą bekę z tych dipów, a Ty wyjeżdżasz z jakimiś podziałami i polskim społeczeństwem. HODL i
@Czuly-Barbarzynca: I znowu to samo... A co, mamy płakać?
Część tego tagu ostrzegała dwa dni temu, żeby tego nie tykać, to wylewano na nich pomyje. Cytując wąsatego, co zawsze trochę gwałci, chcącemu nie dzieje się krzywda.
Szkoda mi jedynie tych, których nie było na to stać.
@Gluptaki: generalnie to nie sram, osłabia mnie po prostu jad większości. Nie mam tez bólu dupy o to, że spada xd nie zainwestowałem oszczędności życia, nie będzie mi żal tych pieniędzy. Choćbym miał zjechać do 0 to i tak będę czuć duża satysfakcję, że wziąłem udział w tej akcji. A straty odrobię na innych, stabilniejszych akcjach. Kto inwestował oszczędności życia może mieć wyłącznie do siebie żal. Z drugiej strony nie widzę
@Czuly-Barbarzynca: Nikt tu z nikogo nie szydzi, a jak ktoś kogoś wyzywa to jest po prostu cholernym bucem. Jest to przykład bańki spekulacyjnej takiej jak każda inna, która do tej pory była, pewnego rodzaju piramida finansowa. Ktoś dorobił do tego idee pt.: Walka z giga funduszami i ludzie myślą, że stali się jakimiś obrońcami sprawiedliwości kupując 0,23 akcji jednej z miliona spółek.

Wielu ludzi na tagu przeżyło już choć raz taką