Wpis z mikrobloga

Mass Effect: Legendary Edition | Premiera 14 maja
° Includes all games with over 40 DLCs
° 4K HDR, overhauled visuals and enhanced performance
° New models, shaders, FX, lighting and DOF
° Improved customization
° ME3 Femshep now available in all games
° Weapon rebalanced + better Mako controls
#gry #masseffect #ps4 #ps5 #pcmasterrace #xbox
janushek - Mass Effect: Legendary Edition | Premiera 14 maja
° Includes all games wi...
  • 44
  • Odpowiedz
@janushek: 269 zł za prosty remaster 13-letniej, 11-letniej i 9-letniej gry? No chyba ktoś na głowę upadł. Podciągnęli tylko rozdzielczość tekstur, poprawili UI i dodali pare efektów graficznych, a chcą za to pieniądze jak za nowe AAA. Grałem w oryginalną trylogie, była super (poza beznadziejnym zakończeniem trójki), ale to wyglada jak prosty skok na kasę w wykonaniu studia, które swoje najlepsze lata ma dawno za sobą i chce wykorzystać nostalgie
  • Odpowiedz
ME3 Femshep now available in all games


@janushek: To nie była dostępna? W sumie nie pamiętam nawet.
Kilka razy przechodziłem a i tak czekam. Ciekawe czy wyląduje w EAPlay Pro. Jak tak to cyk, 60 zł i urlopek na 2 tygodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Bardzo się boję, że zepsuję sobie wspomnienia z lat młodzieńczych, ale kurde, dla mnie must buy, na żaden remaster w życiu tak nie czekałem.
  • Odpowiedz
@hippomasaz: z jednej strony tak, z drugiej dla kogoś kto nie ma tych gier całkiem spoko cena za 3 zremasterowane gry które wystarczą na dziesiątki godzin. Ja poczekam na recenzje oczywiście, ale możliwe że się nabiorę.
  • Odpowiedz
@janushek: pamiętam z pierwszsgo swoje spotkaniaz ME1 i ME2, że obie gry miały wyraźnie widoczne i wybijające z immersji ograniczenia budżetowe w opcjonalnej zawartości (nie chodzimi o DLC ale o misje poboczne). Jeśli to wydanie poprawia powtarzalność assetów i map z dwójki oraz nie pamiętam już co z jedynki (chyba puste przesszenie) to można je uznać za wydanie reżyserskie.
  • Odpowiedz