Wpis z mikrobloga

Czasami gdy mam gorszy dzień przeraża mnie że nic mnie w życiu już dobrego nie czeka. Nigdy nie będę miał już rodziny żony czy chociaż partnerki o lepszym życiu nie mówiąc w sensie coś swojego, gdzie żyjemy sobie razem w naszym mieszkaniu i wszystko co się z tym wiąże.

Przeraża mnie że człowiek czeka na smierc w zasadzie bo wszystko co miało się wydarzyć już się wydarzyło i człowiek nie żyje tylko wegetuje. Plus robienie wszystkiego samemu sprawia że życie ma gorszy smak. Wiecie nie chodzi mi o to że człowiek źle się czuje i potrzebuje kogoś aby czuć się dobrze tylko o sam fakt towarzystwa kogoś bliskiego w kogo wierzymy a ta osoba wierzy w nas. Polegamy na siebie i jesteśmy dla siebie priorytetami. Twoje szczęście jest moim szczęściem i wiceversa. Uśmiech na twarzy bliskiej osoby jej radość sprawia że się cieszysz.
Nawet na glupie wczasy nie możesz pojechac bez dziwnych spojrzeń czy jakiś tekstów że przyjeżdżam sam.

Z początku nawet trochę łudziłem się miałem nadzieję. Poznałem dużo kobiet po swoim związku ale wszystko no go. Albo niedojrzałe albo ktoś kto do zwiazku się nie nadaje albo takie którym chodzi tylko o seks. i też żeby mieć takie wyniki to trzeba przebić się przez setki panien które niczego nie chcą i marnują twoi czas.

Scena randkową i chec znalezienia kogoś z kim chce się spędzić resztę życia jest jak iście z sankami na Saharę i wyglądanie śniegu aby zjeżdżać na sankach. It's not gonna happen.

#zwiazki
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@r5678: u mnie obecnie jest odwrotnie.
Byłem sam przez 2 lata bo odpuściłem sobie przelotne znajomości I nauczyłem się żyć dla siebie.
Teraz mam partnerkę , niedługo mamy zamieszkać razem i jakoś mi to nie leży. Chyba już niechce wpuszczać nikogo do mojego świata.
@Pan_Grys: to jest własniw ironia życia. Jedne osoby pragną czegoś co inni mają i tego nie chcą lub nie ma to dla nich większego znaczenia. W wszystkim tak jest. Nawet dzieci karynka z Seba mają kolejne dziecko z wpadki a inna para się stara i nic z tego nie wychodzi.

Ja już ponad 2 lata singiel. W tym roku będzie 3.