Wpis z mikrobloga

nauczyłem się tej wskazówki inwestycyjnej od mojej ciotki gejki. Kiedy kupujesz Gamestop, nie gap się tylko na swój telefon przez cały dzień. za każdym razem, kiedy kupuję akcje, delikatnie ściskam telefon między policzkami pośladków i ustawiam telefon na wibracje za każdym razem, kiedy akcje się poruszają. mrowienie utrzymuje mnie przy ziemi i skupia na obecnej chwili. Znajduję mój umysł wędrujący na bolesnych przeszłych wspomnieniach lub przyszłych niepokojach, ale moja nowa medytacyjna mantra delikatnie przypomina mi, żebym skupił się na teraźniejszym momencie i pozostał świadomy wszystkich akcji boof, które kupuję. namestay jest drogą. Ponadto, i to jest super poważne, jeśli nigdy nie miałeś orgazmu prostaty, ta metoda jest świetna w łagodzeniu stresu i łagodzeniu zaległości mleka prostaty, które zbudowałeś podczas trzymania Gamestop. Twoja inwestycja to coś więcej niż rewolucja finansowa, to duchowa orgazmiczna rewolucja seksualna. Jasne, że te fundusze hedgingowe chcą twoich pieniędzy, ale chcą jeszcze więcej. Chcą stłumić twoje mleko prostaty. Mówię o czystej duchowej energii, która jest w was wszystkich. Wydoić prostatę i uwolnić swoje tendies. Panie mogą również stuknąć do tego surowego duchowego orgazmicznego paliwa odrzutowego poprzez umieszczenie telefonu na przedniej części kaptura łechtaczki. Wiele kobiet najwyraźniej nie ma wrażliwości w tym regionie od nafużywaniela rożczki Hitatchi. Ta metoda może przywrócić tę wrażliwość i więcej.
Gamestop nie tylko idzie na księżyc. Wybiera się na Drogę Mleczną.

#gme #gielda #pasta #heheszki
  • 1