Wpis z mikrobloga

W sumie to było całkiem przewidywalne. Po zablokowaniu możliwością kupna sporo ludzi wystraszyło się i zwątpiło w całą akcję. Więc mniej ludzi w to wchodzi, sporo trzyma. Ale tylko kwestia czasu jak zacznie spadać. Tak jak myślałem, jak człowiek tylko usłyszał o akcji to było już za późno na wejście. Kto miał na tym się dorobić, już się dorobił. #gielda
  • 10
  • Odpowiedz
po prostu nie widzę powodu dlaczegoby to miało wystrzelić w górę


@Nygas232: Mega daleko jest między "nie widzę powodu, żeby wystrzeliło" do pewności, że "kwestia czasu aż zacznie spadać", czym tylko udowadniasz, jakie wielkie nic wiesz na ten temat. Po co się bawić w takie zgadywanki? Nie lepiej wiedzieć, czego się nie wie niż tak przed sobą udawać?
  • Odpowiedz
@60scnds: To tylko moja opinia. Być może zbyt łatwo mi przychodzi, bo nie wrzuciłem w to kasy. Ale widocznie Ty tak, bo widać, że emocjonalnie do tego podchodzisz. Ja przynajmniej zachowam zdrowie, bo bawię się w zgadywanki bez wkładu finansowego w przeciwieństwie do co niektórych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nygas232: zgadywanie nie równa się opinii.
Tu cały myk polega na tym, że jest ktoś kto w najbliższym czasie musi kupić ogromną ilość akcji. Na tym opera się całe "przewidywanie" co może się stać.
  • Odpowiedz