Wpis z mikrobloga

@kawosz7: Właściwie to mi sie wszystkim gra łatwo xD Najwięcej frajdy czerpie w I rozdziale jak na #!$%@? statach trzeba taktycznie wszystko rozwalać, szczególnie gdy chce być magiem bo wtedy nie daje w zręczność/siłe więc wszystko musze klepać mając 10% na kryta i jakiś mieczyk przez co zadaje malutkie obrażenia.
Magiem (gdy już nim zostane) po prostu najmniej jakby do roboty, bo stoisz i rzucasz czary.
@kRpt pamiętam jak grałem magiem (chyba dwa razy) to bardzo się polubiłem z runą tworzenie goblina :D w pierwszym rozdziale kasowałem orków. Trzeba tylko uważać, żeby nie skasować człowieka przypadkiem.
Pograł bym w Gothica 2, jeszcze z dodatkiem nocy kruka, i koniecznie magiem. Ale jak mam pół gry żreć zioła przez minute, czy spać, i robić te #!$%@? gobliny czy walić lancą pół gry to mi się odechciewa. Mag w NK ssie. Chyba, że dla maniaków co lubią wyzwania, a nie pogrania wieczorem dla odpoczynku. A robienie hybrydy mija się z celem, już lepiej palka/najemnika.
@kRpt: No ok ale walczyć jednym czarem bo szkoda PN na inne. Uciekasz i bijesz. A wojownik to jednak troche unikow, i wyczucia kiedy uderzyc.
@Tami: To brzmi jakby mag był rzeczywiście najłatwiejszy bo stoisz i rzucasz czary, a przecież ludzie mówią że mag jest najtrudniejszy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kRpt: Tobie gra się wszystkim łatwo, bo znasz grę na pamięć i wiesz jak grać żeby możliwie jak najbardziej wymaksować postać. Moim zdaniem gra magiem jest łatwa jak wiesz JAK grać, ale nie polecałbym maga osobie, który pierwszy raz w ogóle przechodzi grę.
@kRpt: Mag może i jest łatwy, ale CHOLERNIE nudny. Stajesz na jakąś skałę, napierniczasz czar i żresz trawe :D.
Nie wiem, dla mnie jako nie weterena, a zwykłego fana, co wieczorkiem na czilku chce pograć to wolę wojownikiem po raz setny niż się magiem mordować. Co innego w czystego Gothica 2 co gra się sama przechodzi i można praktycznie ładować PN we wszystko a i tak się ukończy.
@Tami: Raz mówisz że mag łatwy i nudny, a potem że wolisz wojownikiem na czilku bo magiem za trudno. Czemu trawe? Tutaj też zauważyłem że gracze mocno narzekają na brak mikstur, ale mi nie brakuje. Zbieram wszystko więc pieniądze są, mikstury też są do znalezienia, a i nie szastam nimi, czasami coś słabszego to mieczem sie zabije. Poszukiwaczy w 3 rozdziale to przede wszystkim mieczem (jak zbiore bonusy to nosze miecz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kRpt: @Tami: @maciorqa: @grzes1290: @kawosz7: Dla mnie gra magiem jest najlepsza. Nie mowie o trudnosci, ale o tym ze fabularnie mag wymiata, plaszczacy sie paladyn blagajacy zebys nie wchodzil na statek, kogo w miescie nie zaatakujesz wszyscy stana za Toba. Co do cech to trzeba wymodlic max zanim trafimy do klasztoru, co sie da zrobic w pierwszym rozdziale.
Z reszta, moje pierwsze podejscie do G2NK to byl
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kRpt: Bo w sumie palek to dla mnie osobiscie jest dla #!$%@?, i dobry magicznie i dobry fizycznie i fajne zbroje, Lowcy smokow sa w miare ok ale nie lubie jak mnie traktuja jak scierwo
@piegu92: wlasnie miesiac temu przeszedlem gre magiem, ale niestesty był to mag hybryda siła/magia :(((( Co jak co, ale było czuć, że jest sie kimś w khorinis grająć magiem. U onara podobały mi sie zadania najemników typu obrona wieśniaków przed strażnikami, zbieranie haraczu z wieśniaków czy po prostu misje zeby w ogole zostać przyjętym. Było czuć, że musimy pokazać, że nie latwo nami pomiatać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HuLLaJNoGa: ja zawsze takim szemranym Magiem gram, niby swietoszek, sluga Inosa, a do gildii zlodziei naleze ( tobie tak ze Atylla oddaje mi klucz) oraz zostawiam w spokoju oboz bandytow, chodz powinni sie wszyscy smazyc. No i Szpon topie, niestety, bo na #!$%@? mi runa. Szkoda ze nie da sie jak w 1 z Urizielem, bo bym sobie biegal z takim mieczykiem :)
@piegu92: ja ostatnio wzialem tą rune bo chcialem zobaczyc te summony które oferuje szpon. Strażnik shit, zombiak jeszcze gorszy a wyższy krąg xD
Co do grania Magiem, to włąśnie spróbowałbym tak, że głównie rzucam spelle i posiłkuje sie tylko bronią w pojedynczych przypadkach.
@Helix: ja nigdy w g2 nie zrobilem zbroi z pełzaczy. Szata Ognia starczy, zeby zostac priatem, a potem już zbroja sttrażnika kruka styka na jakies trudniejsze walki az do szaty arcymaga
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Helix: jesli chodzi o staty to tak :)
Ale jesli o design chodzi to wole nowicjusza/maga/arcymaga :)
Swoja droga po cholere Ci obrona fizyczna jak nic nie podchodzi :D