Wpis z mikrobloga

Na tagu pojawiłem się na przełomie października i listopada. Na początku było spoko, kupiłem Encre Noire, Zino i Daarej, coś tam czytałem, zamówiłem trochę odlewek z rozbiórki itp. Myślałem, że pozostanę normalny, ale po styczniowych zakupach cos muszę zwrócić... Chyba Uomo? Nie ma już dla mnie ratunku.. jak dodać tag na czarną? ()


#perfumy
maciejunio - Na tagu pojawiłem się na przełomie października i listopada. Na początku...

źródło: comment_1612197811ROjcS7A5nXSgSFQ9OcMzm3.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@LordAevin: Dzisiaj odebrałem, więc jeszcze nie jestem w stanie nic napisać. Teahupoo wydaje się być bardziej wodnym zapachem, Mundaka zielonym. Mega świeże na pierwsze pociągnięcie nosem. Za 20 zł sztuka grzech było nie kupić. Pachną naprawdę fajnie, zobaczymy jak z trwałością :)
  • Odpowiedz
@maciejunio dokładnie w tym samym czasie trafiłem na tag, aktualnie mam 20 flakonów i 33 dekanty. Od lutego chcę zrobić sobie przerwę chociaż na kilka miesięcy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Jaki jest sens kupowania tak dużych pojemności na użytek własny? Jeśli kolekcja będzie się rozrastać to to ty w życiu tego nie zużyjesz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz