Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1999
Codzienny namiar na bezpieczną aborcję bez podawania przyczyny.

Zmieniłam grafikę, bo nie tylko aborcja bez granic zajmuje się wsparciem osób w niechcianej ciąży. :)

Przypominam, że w Polsce nie będzie można już abortować dzieci z podejrzeniem zespołu Downa. Nie wszyscy wiedzą, że zespół Downa to w wielu przypadkach nie tylko zmienione rysy twarzy, ale także choroby współistniejące. Bardzo często są to wady serca, które wiążą się z wieloma operacjami, zabiegami czy rehabilitacją, co jest ogromnym obciążeniem dla samego chorego, jak i dla jego rodziny.

Bardzo wiele osób chorych na trisomię 21 ma upośledzenie umysłowe. W pewnym wieku zaczynają czuć popęd seksualny, czego nie rozumieją. Może to prowadzić to przykrych sytuacji z udziałem nie tylko przypadkowych ludzi, ale własnej rodziny.

I zanim wyskoczycie mi tutaj z tekstem, że na pewno uważam, że wszystkie płody z podejrzeniem zespołu Downa powinny być abortowane, to od razu mówię, że NIE. Nie jest to moja opinia. Uważam, że matka powinna mieć wybór czy chce wziąć na siebie tę potężną odpowiedzialność, czy jednak nie czuje się na siłach aby tego dokonać.

Jeżeli jesteś w niechcianej ciąży, to pamiętaj - nie jesteś sama!

4/31

#aborcja #codziennepowiedzkomus <- tag do czarnolistowania
Amishia - Codzienny namiar na bezpieczną aborcję bez podawania przyczyny.

Zmieniłam ...

źródło: comment_1612191079xAaHqE5DSoAErJIUvIVMV7.jpg

Pobierz
  • 161
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anaisse: Dziękuję za miłe słowa! :)
Tak jak pisałam w pierwszym wpisie, jeżeli choć jedna osoba na tym skorzysta albo zrozumie po co to, to będę szczęśliwa :D
  • Odpowiedz
@Amishia wystarczy zobaczyć jakie posty pojawiają się właśnie z kont z takim samym logo jak twoim. Mało argumentacji która przekona większość ludzi, a jedynie pętla wyzywania rządu i powielanie "aborcja na życzenie"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 59
@harnasiek: wyskrobanie sie to dosyć poważny zabieg. Wątpię by ktokolwiek chcialby tego dokonać, bo jest łatwiej. Nie wiesz o czym mówisz.
  • Odpowiedz
@harnasiek: a wy dalej bredzicie, że ludzie bedą traktować aborcje jako antykoncepcję xD ktoś normalny się jeszcze na to łapie? Bo chyba tylko jakieś zaściankowe biedoty umysłowe
  • Odpowiedz
@Blaskun: O, kocham te #!$%@? prawackie analogie. Tu nie ma analogii, koncepcja wolnosci wyboru kobiet oparta jest na fakcie, ze to ich cialo i jesli bardzo chca, to zrobia z nim, jak uznaja, podobnie jak kazdy ma prawo sie samookaleczyc. Ja wiem, ze to moze wg was katolstwa juz czlowiek, ze moze to wg was morderstwo, ze to nie jest czesc oranizmu kobiety, tylko byt osobny. Ja wiem. Tylko ze
  • Odpowiedz
Jakiego przestępstwa? Jak sobie pojadę do Holandii, zjaram tam blanta, to w Polsce będę ścigany za posiadanie narkotyków?


@dr3vil: Jeżeli na Wykopie wrzucałbyś telefony do dilerów sprzedających heroinę i kokainę to tak, byłoby to przestępstwo.
  • Odpowiedz
  • 38
@Amishia hura, aborcja bez podawania przyczyny... I nastąpi wysyp ludzi, którzy będą mieli w dupie zadbać o antykoncepcje, bo jak zajdzie w ciążę to się wyskrobie, a wtedy znowu się zapomni o antykoncepcje bo tak łatwiej...


Taaak bo każda kobieta marzy o tym żeby spędzić kilka godzin w szpitalu. Ja do śniadania zastanawiam się np, gdzie by tym razem się wyskrobać.

Btw: kobiety nie są wiatropylne
  • Odpowiedz
Taaak bo każda kobieta marzy o tym żeby spędzić kilka godzin w szpitalu. Ja do śniadania zastanawiam się np, gdzie by tym razem się wyskrobać.


@sprl: Dlatego lewactwo tłumaczy, że aborcja to coś lżejszego od zabiegu, ot procedura medyczna trwająca chwilę lub sprowadzająca się do tabletki. Możesz ją wg nich powtarzać nawet kilkadziesiąt razy jeśli masz taką ochotę.
  • Odpowiedz
I cyk. Codzienne zgłoszenie przestępstwa. Ciekawe jak szybko działa nasza policja i jak szybko te twoje "codziennie" zniknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kleopatrixx: Kobieta kobiecie kobietą, ha tfu
  • Odpowiedz
  • 2
Taaak bo każda kobieta marzy o tym żeby spędzić kilka godzin w szpitalu. Ja do śniadania zastanawiam się np, gdzie by tym razem się wyskrobać.


@sprl: Dlatego lewactwo tłumaczy, że aborcja to coś lżejszego od zabiegu, ot procedura medyczna trwająca chwilę lub sprowadzająca się do tabletki. Możesz ją wg nich powtarzać nawet kilkadziesiąt razy jeśli masz taką ochotę.

No pewnie, przecież tak to działa: najpierw pączkowanie, " ciąża" i skrobanka.
  • Odpowiedz