Wpis z mikrobloga

To było po prostu słabe... Lekko mówiąc nie pałałem przez lata do Krzysia sympatią, ale cała sprawa z Najmanem sprawiła, że stwierdziłem, że to zajebisty koleś na tyle, że zacząłem oglądać z chęcią jego Stanowiska i jego jako Dziennikarskie Zero. Natomiast cała sprawa z WOŚP obnażyła go dość lekko... kurtkę którą wystawił Najman nie wylicytował sam, ale wysłużył się fanami Kanału Sportowego wpłacając aż 4k a z całej akcji a potem (a może jednocześnie stąd ten hojny gest) wyciągnął kontrakt z Tyskie, który wynegocjował na 30k z czego AŻ POŁOWĘ dał na WOŚP wychodząc z całości 11k na czysto. Filantrop, altruista oddający przepoconą kurtkę z Decathlonu szkolniakom, Krzysztof Stanowski, brawa poproszę.
#kanalsportowy #najman #stanowski #wosp
szuwarek - To było po prostu słabe... Lekko mówiąc nie pałałem przez lata do Krzysia ...

źródło: comment_1612174291zVilesUxGWeS2KkaNp7CqB.jpg

Pobierz
  • 19
@szuwarek

na biednego nie trafiło, powinien oddać wszystkie pinionszki kwiii ciekawe na co on je wydaje chrum chrum


XD kurde OPie po prostu napisał wprost jak jest i tyle, dał dużo więcej, niż zdecydowana większość Polaków, myślisz że firmy licytujące na pokaz nie mają potem dodatkowych zysków z akcji?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Flypho: zrobił publiczną zrzutkę żeby kupić dla siebie kurtkę Najmana na aukcji charytatywnej. Kurtka miała docelowo wisieć w studio KS, chyba jako takie trofeum. Jak podniosły się głosy krytyki, to się wycofał i zdecydował, że jednak ją odda. Później po finale WOŚP zarobił na "pojednaniu" z Najmanem, robiąc reklamę piwa. Koniec końców na całej akcji, która zresztą rozkręcił, zarobił 11k (po odliczeniu tego co dał na WOŚP). Niech każdy to interpretuje
@baltic-vodka tyle że Tyskie ma teraz dzięki temu akcje marketingową i w ramach tej akcji (przejścia na TY między Stanem a Najmanem) wypłacili to m honoraria. Tyskie mogło mieć zupełnie w nosie wośp, w ogóle się tematem charytatywnym nie interesując tylko tym żeby stanoskii i najman zrobili se zdjęcie przy szklance ich piwa a jednak parę kafli z gaży stanowskoego wpadło na konto wośp (a może Najmana też?). Mimo że też z
a ja nic nie dalem bo #!$%@? wosp ( ͡° ͜ʖ ͡°) kukiel zapiekl?


@alcherix_1: Umiesz czytać? OP ma pretensje, że Stano dał 19k a powinien 34k. Dlatego spytałem ile on dał, skoro chce rozporządzać ile kto ma dać... sam w tym roku też nic nie dałem + nic mnie nie obchodzi ile dał kto inny (o ile nie ma moralizatorów, że za mało).