Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
Spytałam się w urzędzie czy mogę być parę minut po ósmej pierwszego dnia, powiedzieli że mogę być parę minut po. Ale to jest pierwszy dzień mojego stażu i nie wiem czy po prostu nie jechac wcześniej autobusem niż ruszyć 7:40 z koleżanką (mam 15 km). Napisać kolezance ze dzisiaj ruszam autobusem czy jechać z nią i ryzykować bycie później? #kiciochpyta #pomocy #pracbaza #logikarozowychpaskow
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maksida: No raczej, że punktualnie, albo przed czasem. Gdybyś się u mnie zatrudnił i sobie w pierwszy dzień "pare minut" później przyszedł to bym Ci przed nosem drzwi zamknął. Chcesz być szanowany to szanuj innych. Zresztą, pozwolisz młodemu raz to się tak nauczy, a jak później będziesz kazał być punktualnie to będzie wielka afera. Co to k---a za pytanie w ogóle
Eleganckikapelusz - @maksida: No raczej, że punktualnie, albo przed czasem. Gdybyś si...

źródło: comment_1612175195DY4Toyfmw1YRz3mZqIbXsC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@nobrain: oczywiście że mam ustalone godziny pracy, natomiast nic sie nie stanie jeśli jakiś pracownik przyjdzie z godzinnym opóźnieniem a potem zostanie godzinę dłużej. O ile nie mamy w tym czasie umówionych spotkań. Niby czemu nie miałoby tak być? Żeby zazdrosny jaśniepan Janusz jeden z drugim sie nie zesrał?
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: ja nawet nie wiem jakie masz stanowisko i czy od twojej pracy nie zalezy praca innych. jak masz kierownika, ktory ustala robote dla calego zespolu a ty przychodzisz godzine pozniej to troche lipa. jesli przychodzisz wykonac jakies zadanie, niezalezne od grupy to jeden c--j.

edit: i widze masz takie malo fajne poedjscie do ludzi, od razu od januszow. wiecej usmiechu i zrozumienia zycze.
  • Odpowiedz
@nobrain: Pracujemy grupowo. Ale praca grupowa nie polega na tym ze jeden nad drugim stoi. Zadania dzieli się po to żeby ludzie wykonywali je niezależnie przynajmniej przez kilka godzin. Praca grupowa nie polega na tym ze dwóch gości siedzi przy jednym komputerze cały dzień.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: dlatego pisze ci, ze nie znam specyfiki twojej pracy. jakby u mnie w firmie spawacz przyszedl godzine pozniej to ktos, kto maluje pospawany element bylby w dupie. to sie nazywa praca w grupie stary.
  • Odpowiedz
@maksida: szczerze. - ja bym sie tam w ogole nie pojawial!! XDDD staz w urzedzie... wez poszukaj czegokolwiek gdziekolwiek indziej prosze cie!!! jakiekolwiek miejsce gdzie mozna sie czegokolwiek nauczyc chocby jako asystentka gdzies w jakiejkolwiek firmie
  • Odpowiedz