Wpis z mikrobloga

cześć mirasy, mam pytanie szukam laptopa z mocnym prockiem itd tak do 3,5k-4k. Laptop będzie głównie do produkcji muzyki, ale nie wykluczam też grania w ciężkie gry. Znalazłem takiego legiona https://www.x-kom.pl/p/612573-notebook-laptop-156-lenovo-legion-5-15-ryzen-7-8gb-512-gtx1650ti-144hz.html. Ma procesor ryzen 7-4800h, więc chyba najlepszy w tej półce cenowej, kartę 1650ti i w ogóle. Teraz pytanie-czy warto dopłacać ok. 500zł do matrycy 144hz? Znalazłem taki sam model w widełkach 3500-3600, tylko miał matrycę 120hz. Jakieś sugestie? Możecie też podsyłać inne dobre laptopy,ewentualnie ma ktoś jakiś rabat do xkom, żeby można było trochę zaoszczędzić na tym legionie z linkacza? Pozdrawiam #xkom #laptopy #gaming #laptop
  • 7
@wypokowy_expert: Grafiką nie, ale słyszałem właśnie o latencji i niby 120hz nawet do muzyki będzie średnia, a jak zamierzam grać w gry typu ac oddyseja etc. to chyba lepiej postawić na te 144hz, ale ta dopłata mnie przeraża, dodatkowo przesiadam sie z macbooka aira, który miał jasność 400 nitów.
@hubertziomkowski: jeśli pytasz o wydajność (mam wersję z RTX2060), to sprawdzałem tylko Warzone i tam miałem chyba 70-80 klatek przy defaultowych- wysokich ustawieniach. Jedyne minusy jakie widzę to waga oraz praca na baterii, ale tutaj byłem świadomy że albo mega wydajność albo tamte dwie rzeczy.