Wpis z mikrobloga

@RenkaRenkeMyje: @rezox: @davids97: Stanowski zrobił sobie PR kolejny raz na frajerach i jeszcze zarobił 11 tys. xD

Kolacja, kolacją. Ciekawe ile osób pamięta o Tweetup'ie z influencerami organizowanym przez Stana na który wejściówka kosztowała 200 zł, wpłaciło kilkaset osób i który od 2017 r. mimo kilku zapewnień i zmian daty do dziś się nie odbył #kanalsportowy

https://www.wykop.pl/wpis/51729741/kolacja-kolacja-ciekawe-ile-osob-pamieta-o-tweetup/
  • Odpowiedz
@RenkaRenkeMyje nawet mi nie szkoda ludzi którzy wierzą że to było od początku ustawione xD #!$%@? walka na fame MMA z kasjo też była ustawiona tak ? A wszystko po to żeby zebrać dużą sumę na WOŚP ? XD 15k ? XDD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@karolzzr: nie - po to żeby rozreklamować kanał i nazwiska ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze kilka lat w internecie i zrozumiesz jak to działa i na czym się zarabia prawdziwe pieniążki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@RenkaRenkeMyje najbardziej mnie #!$%@?, że ludzie oglądają takiego buca jak najman i on ma z tego hajs, bo podejrzewam, że poza robieniem tanich sensacji i wydurnianiem się to ten człowiek nic nie potrafi. Jedyne co mnie uspokaja to to że dużo kasy idzie na szczytny cel.
  • Odpowiedz