Wpis z mikrobloga

Mirki no i stało się moje auto dokonało żywota, w związku z tym muszę kupić auto, najlepiej kompakt dobrze współgrający z instalacją LPG. Cena do 15k bez instalacji, bądź do 17k już z zainstalowaną instalacją gazową. Auto głównie do jazdy po mieście z okazjonalnymi wypadami na narty lub nad morze. W sumie to jak tak patrzyłem to nawet spoko opcją wydaje się, Fiat Gradne punto z silnikiem 1.4 T.jet lub Ford Focus MK2. Jak macie coś lepszego to możecie podrzucić. Od razu powiem, że VW GOLF mnie nie interesuje.
EDIT: A no i warto wspomnieć, że jestem dość wysoki 1,95m więc no chciałbym komfortowo prowadzić auto bez garbienia się.
EDIT2: Proszę też mi nie polecać aut z silnikami które ropędzają się do setki w 20 sekund ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#motoryzacja
  • 14
@mikorys: sprzedaje E90 z LPG pod podłogą (to rzadkość w tym modelu, musiałem przerabiać podłogę i tłumik robić pod wymiar) za 13000 Ci sprzedam z dwoma zestawami alusów letnie 18 bbs zimowe 16 BMW opony na 2 sezony. Do wsadzenia w auto 3k łącznie z wymianami filtrów i klocków 2006r
@kabasyl: No cóż. Ja to mam raptem 30% zniżek, ale mam mniej niż 26 lat i mieszkam we Wro więc no nie są to okoliczności sprzyjające xD
Więc pewnie bym płacił nawet więcej, zważywszy na to że brat jest starszy xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mikorys: po prawdzie to miałem mutanta czyli Fiata Linea, czyli Punto sedan tak na prawdę. Auto było wdzięczne, mało palilo itp. ale jakikolwiek wiatr jadąc prędkością autostradowa to była walka o życie, podmuchy od ciężarówek niemalże spychały na pobocze.

@mikorys: Odradzam Grande Punto przy takim wzroście. Osobiście mam 191 cm wzrostu i po wyregulowaniu w nim fotela, miejsca między sufitem a moją głową zostaje max 2 cm. Przy każdych prawie światłach trzeba się pochylać, aby widzieć sygnalizację. Mimo to auto jest bardzo wdzięczne. Ceny części zamiennych tanie. Też jak na ten segment, sporo miejsca na tylnych siedzeniach. Nie musimy wpychać kolan w przednie siedzenia.