Wpis z mikrobloga

Jaki ten menel jest pazerny, szkoda mu odpalić lajta na wosp.Uzbiera 200 zl drugie tyle dolozy od siebie i hejterzy inaczej spojrzą na niego ALE nie JEMU NIKT NIC NIGDY NIE DAL TO I ON NIE DA,Meksykanski psie a widzowie to ci nie daja od 5 lat? aaa przeciez ty ten hajs zarobiles na wybitnych produkcjach przeznaczonych dla widzow twojego pokroju haaaatfuuuuuuu
#kononowicz
  • 6
  • Odpowiedz
@Lord_of_Goat_88: taaa, menel od 18 roku zycia zarejestrowany w UP jako bezrobotny ciagnie ubezpieczenie. Chlop nigdy nie byl zatrudniony na umowę o pracę, wiec staz pracy ma 0 lat, 0 miesiecy i 0 dni. Od niego do ZUSu nie wplynela nawet 1 zlotowka. Ale na dziecieca laryngologie nie da.
  • Odpowiedz
@Pryksryk: nikogo ty nie obchodzisz to po pierwsze, po drugie nikt do niczego nie zmusza księciuniu więc wyjmij kij z dupy, po trzecie menel już zbierał na proteze kase i co ? gówno, dzięki temu streamowi mógł zmienić podejście do siebie, a wyszło tylko to że jest pazerną qrwą bez zasad której ciśnienie skoczyło że miał "pracować" żeby nie dostać z tego kasy tylko na jakieś tam dzieci , elo
  • Odpowiedz
@pomarancza_testovirona: tak cię nie obchodzę, że aż się zesrałeś na rzadko żeby mi odpisać, po drugie nigdzie nie napisałem, że ktoś go zmusza tylko wyśmiałem wasze pretensje do typa, że nie przeznaczył swoich pieniędzy na WOŚP tylko je sobie zostawił, ale widzę że czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją najmocniejszą stroną. A po trzecie wolę mieć kija w dupie niż interesować się jakiś menelem z internetu i pisać o nim
  • Odpowiedz