Wpis z mikrobloga

Logika koroluka mnie coraz bardziej rozbraja. Wyzywaj innych, uzywaj #!$%@? jako przecinka, wymyslaj coraz to nowsze seksualne fiksacje lewicy.
Potem sie dziw ze dostajesz shadowbana xD
Jeszcze to łaszenie żeby wiecej plusow dostać bo trzeba konia zwalić ze cie boty neuropki plusują

#bekazlewactwa #shitkoroluksays olso #przegryw - taki wygląd tej lewicy ktora zadba o mezczyzn w gorszej sytuacji. Jestescie dla nich terrorystami, dla koroluka zwlaszcza, bo smieliscie wyśmiać jego spermienie do murzynek to sie 15latek obraził
ButtHurtAlert - Logika koroluka mnie coraz bardziej rozbraja. Wyzywaj innych, uzywaj ...

źródło: comment_1612088301NXysssNyXJbM1iKPrCyinv.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@ButtHurtAlert: nie przegrywy, simpy i cuckoldy są tutaj najważniejsze. Przerażające jest to, że wśród lewicy jest multum takich pożytecznych idiotów, którzy myślą, że pani Lempart na serio walczy o jakieś urojone prawa kobiet a tymczasem sprytnie i cynicznie buduje swój kapitał polityczny na prawdziwej krzywdzie kobiet i na kompletnym zakazie aborcji. Oczywiście jest też druga grupa idiotów, którzy mają tą świadomość i to popierają.
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: Niech się cieszy, że jego wpis dostaje shadowbana po 1400 plusach, a nie - jak w przypadku niektórych konserw - po kilkudziesięciu. Chyba musiało to wywołać u niego szok, skoro drugi publikuje o 7 rano - w porze najbardziej sprzyjającej zgarnianiu plusów - zwłaszcza, gdy ma się ponad 1600 obserwujących. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert:

bo smieliscie wyśmiać jego spermienie do murzynek to sie 15latek obraził


Nie wiem, czy to żart, ale to nie jest powód, dlaczego oni was nie lubią. Wyzywacie kobiety od szmat, bo lubią niezobowiązujący seks, chcecie powrotu do patriarchatu, doxowanie dziewczyn wrzucających nagie zdjęcia, wyzywanie prawie wszystkich dziewczyn od Julek i wiele wiele innych.
  • Odpowiedz
@plackojad: ja dostalem bana na tydzien bo 3 razy zapostowalem screena wpisu koroluka, nie wiedzialem co nie tak z tymi banami to wstawiałem.

A koroluk mial tylko wpis usunięty xD od tej pory mam w dupie ten portal
  • Odpowiedz
A koroluk mial tylko wpis usunięty xD od tej pory mam w dupie ten portal


@ButtHurtAlert: Nawet nie usunięty w ogóle, tylko z gorących - nadal możesz go zaplusować i skomentować. Mój wczorajszy wpis o jego logice dostał shadowbana po około 90 plusach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: nie wiem, czy to robiłeś. Ale za to wiem, że duża część inceli to robi, a to antagonizuje resztę ludzi, szczególnie tę liberalną część.

Sugerowałeś, że powodem tego jest wyśmianie jego spermienia do murzynek, więc podałem prawdziwe powody silnej niechęci w stosunku do waszej subkultury.
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: Najlepsze jest to, że mirko stoczyło się do takiego poziomu, że nie ma właściwie po co rozmawiać z ludźmi z którymi ktoś się nie zgadza. Koroluk nie odpisuje przegrywom na ich wpisach, tylko robi osobny wpis ze swoim komentarzem na ich temat. Teraz robisz screen jego posta żeby to skomentować. Jak Karoluk będzie chciał się odnieść to pewnie też zrobi osobny wpis, a nie odpisze pod tym.
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert:

mnie po prostu zablokował bo wysmiewalem jego logikę


Myślałem, że tak jest bo to niestety standard rozmów na tym portalu xD. Mogliby zrobić opcję, że tylko znajomi mogą odpowiadać pod wpisem to część userów by miała mniej roboty.
  • Odpowiedz