Wpis z mikrobloga

@Rabusek: Powiesz ile faktycznie dziennie czasu poświęcasz na "zabawy" z psem, aby zaspokoić jego potrzeby aktywności? :) Słyszałem, że tak jak Border Colie, tak też Aussie, wymaga co najmniej 3h dziennie, bo będzie nieznośny i znudzony może np. niszczyć meble. :) Zastanawiamy się nad takim od jakiegoś czasu i ciągle się trochę obawiamy. :(

Przy okazji dobrze kojarzę, że jesteś z Gdańska? :) Polecasz jakąś hodowlę, gdybyśmy się jednak zdecydowali. (
@Witeeek:
Luna zdarza się być nieznośna, ale raczej dostaje szajby niż niszczy meble :) dajemy jej 2-3h, przy 3h nie ma praktycznie psa cały dzień.

Tak, z Gdańska

Polecam elvikam, czegokolwiek byś się o nich nie nasłuchał - babka ma łeb na karku i bardzo dobrze dba o psy i dobrze je łączy w pary.
@Rabusek: nie wiedziałem, że masz australijskiego, te mega rasa i ma ciekawe "podrasy" (złe określenie ale teraz mi inne nie przychodzi do głowy) co ma wpływ np. na kolor ich oczu.
I jak @Witeeek napisał - też dużo sie naczytałem, że to niesamowicie aktywna i wymagająca rasa, a do tego potrafi być głośna.
Ale są piękne () jest na drugim miejscu jeśli chodzi o
@yeloneck: teraz chyba ostatni rzut za 6500 od szczeniaka pet, nie wystawowego, i teraz mają zwiększyc ceny. Dzwonić i pytać - popyt jest ogromny to i ceny płynne.

My za wystawową suczke płaciliśmy 4000, teraz za psa show myślę że tyle to może w euro, jak nie więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)