Wpis z mikrobloga

  • 233
Kochani, nie miałem czasu się pochwalić, bo pochłonięty jestem przeprowadzką, dlatego nadrabiam zaległości i oficjalnie informuje. Już od marca, wasz ukochany wykopowy inwestor, będzie się bujał po Warszawce w nowiutkiej M4. ( )

Mój dotychczasowy, poprzedni model tej serii lekko się już postarzał. Poza tym sporo potaniał przez co przyciąga uwagę zamożniejszych sebiksów i synalków bogatych tatusi. A z nimi – nie ukrywam, nie chciałbym się utożsamiać. Jak dobrze wiecie, samochody to moja pasja, a nie narzędzie do leczenia kompleksów i przedłużania małego penisa.
A jeśli chodzi o samo zamówienie. Tutaj chyba bez niespodzianek – wersja Competition i full opcja. Lakier Saphire Black, napęd xdrive i 8-stopniowa skrzynia biegów. Nie bedzie to jakiś demon mocy, bo ma raptem 510 koni, ale nie oszukujmy się, na nasze polskie drogi to i tak za dużo… zresztą, nie mam z tym problemu, nie kupuje go po to, by cokolwiek komuś udowadniać. Jasne, mogłem dołożyć i kupić coś mocniejszego, ale zdradziłbym tym samym moją ukochaną markę. Nic nie daje tyle przyjemności z jazdy niż pachnąca fabryką sportowa bawara. Ajć, nie mogę się już doczekać jak będę ściągał folijki z własnego egzemplarza. Jednak co nowe, to nowe. ()

#pokazauto #chwalesie #wygryw #bmw #m4 #g82 #samochody #motoryzacja #warszawa #gielda
daeun - Kochani, nie miałem czasu się pochwalić, bo pochłonięty jestem przeprowadzką,...

źródło: comment_1612076624VohiSXjCnv7hf17qIW8mPn.jpg

Pobierz
  • 37
Przymiarka w fotelu. Kokpit jak mostek w Sokole Millenium. Wsiadasz w taki wóz i od razu przechodzisz w nadświetlną. To co pierwsze rzuca się w oczy to niesamowita jakość wykończenia i dbałość o detale. To niemiecki produkt premium więc nic tutaj nie ma prawa się ruszać czy skrzypić, co jest często spotykane przy autach francuskich bądź z rynku azjatyckiego. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
daeun - Przymiarka w fotelu. Kokpit jak mostek w Sokole Millenium. Wsiadasz w taki wó...

źródło: comment_1612076749FS1j4jYhG8CXzyGDnsmhKp.jpg

Pobierz