Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@randomm13: Ale ja nie prawie komplementów żeby się przypodobać. A właśnie na tym polega sperniarstwo przyjacielu.

Neutralna rozmowa z kobietami to nie jest pajacowanie tylko egzystowanie w społeczeństwie.
Jak wchodzisz do sklepu to też nie mówisz "dziękuję" kasjerce, żeby nie być spermiarzem?
Może przebywanie w tym samym budynku z kobietą to już spermiarstwo?
@Blackpill_RAW: Jedno to neutralna rozmowa, a to co się dzieje pod postem to zupełnie coś innego. Widziałem już to na własne oczy na grupach na fb. Wystarczy że zrobisz z losową nazwą, dasz zdjęcie jakiejś dupy ze stocka i napiszesz coś takiego. Powiesz, że głupie i nikt się nie nabierze? A gdzie tam, kilkaset komentarzy od spermiarzy w ciągu kilku godzin, drugie tyle na priv. Ale ok, powiedzmy, że akurat tym
@Blackpill_RAW: Ona sobie nic nie musi wyobrażać, ani się starać aby dostać atencje. Myślisz że ktoś ci wyśle nudesa jeśli jako jeden z orbiterów zgłosisz się pod postem? Pół biedy, że dostaje od spermiarzy, liczy się że od takich ludzi jak ty, którzy powinni znać takie zagrywki. Zaczynam podejrzewać, że twoje literackie dzieła nie powstają jako satyra czy pasta, tylko raczej twoja fantazja i preferencje. Mam nadzieję, że tak nie jest