Wpis z mikrobloga

@Kaboone1: tak samo wczoraj ogladajac RE: Damnation na Polsacie po 2 w nocy (w czasie reklamy) mignal mi jego zepsuty live (niepubliczny ale na tele go widzialem) z dramatycznymi opisami, ze znow jest ofiara i to widzowie trzymaja go na duchu/chca go ogladac itd. Rozowy pinokio co nawet kilkunastu godzin nie wytrzyma aby nie wyjsc na hipokryte xD

Diagnosta powinien mu troche zepsuc reputacji a tak dla beki.

@Lardor: moze
@teslagrad: mozesz przy wstawianiu filmu zrobic tak: publiczny (tu masz opcje ustawienia premiery czyli ala live ale tak naprawde ogladacie wczesniej nagrane video), niepubliczny (oficjalnie go nie widzisz w wyszukiwarce ale spokojnie bez zalogowania sie na konto obejrzysz go. Sporo linkow z wikipedii do akich filmow prowadzi [chociazby operacje] takze jak masz link od kogos to spokojnie go sobie obejrzysz) na koncu masz prywatny czyli z tego co wyczytalem oprocz ciebie
@ryszarch: w YT studiu to po prostu kopiujesz zwykly link YT ktory prowadzi to transmisji niepublicznej. Wiem bo czesto kumpel robi testowy live jak gra aby nie byl oficjalnie widoczny po czym go zostawia z tym samym ograniczeniem.

Prywatne to mi czesto sie kojarza z filmami, ze jest jakas afera natomiast niepubliczne to takie gdzie chca troche ,,intymnosci" miec.

Mail? Myslalem, ze bardziej chodzi o adres kanalu tak jak