Wpis z mikrobloga

Mam koło 100k zł na auto i naprawdę albo #!$%@? szukam albo w tej cenie nie da się dostać nic dobrze wyglądającego z zewnątrz i wewnątrz, z mocą powyżej 170KM i rocznikiem +2018 (mowa o sedanach i hatchbackach).
Polećcie coś w tej cenie z powyższymi parametrami. Najlepiej nowe, ale wiem, że to pewnie niemożliwe.
#motoryzacja #samochody #auto
  • 4
  • Odpowiedz
@Overrr: nowy hatchback to kia cee'd GT i Focus. Używanych można szukać Giulii. Wysokie moce w kompaktach raczej odeszły i zazwyczaj są do 150KM. Jest jeszcze civic ale wygląd jest kontrowersyjny.
  • Odpowiedz
@Overrr: Ja bym kupił Hondę Civic Hatchback z silnikiem 4 cylindrowym 1.5 Turbo 182 KM ze skrzynią manualną w wersji Sport Plus (w tej wersji bym brał, bo wtedy po środku umieszczony jest centralny wydech, ale bagażnik jest wtedy mniejszy). Wygląd dla niektórych jest kontrowersyjny mi się osobiście podoba, a co do środka to są tam twarde plastiki ale mi się podoba wygląd deski rozdzielczej. Widziałem roczne samochody po ok. 100
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Overrr: #!$%@? szukasz. Z drugiej strony "fajnie wyglądające" jest dosc subiektywnym kryterium ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
W tym budżecie zdecydowałem się na Fiestę ST. Polo GTI jeździłem i w porównaniu do fiesty nie ma tego pazura ;). Pakiet performance i światła full led w tym aucie to kompletne minimum co musisz dobrać. Autko prowadzi się całkiem przyjemnie
  • Odpowiedz