Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drogie Mireczki, Drogie Mirabelki
Które #studia podyplomowe mógłbym wybrać? Szczerze mówiąc, nie za bardzo chce mi się pracować w administracji, dlatego rozmyślam nad studiami podyplomowymi.
Nie mówię, że nienawidzę swoich studiów, ale jednak chciałbym się przebranżowić, bo jakoś siebie w tym nie widzę. Ostatnio na #agh natrafiłem na dwa kierunki, które bardzo mnie zaciekawiły. Pierwszy z nich to nowoczesne sieci teleinformatyczne. Drugi, to sztuczna inteligencja w diagnostyce i praktyce medycznej. Trzeci to analiza danych. Pierwszy wydaje się być nawet przyszłościowy i może po moim kierunku z ramienia finansów i prawa udało by się jakąś ciekawą fuszkę wyłapać. Drugi to jedynie marzenia, bo myślę, że nikt by mnie po tym nie zatrudnił, a w Polsce to zresztą totalnie nieopłacalny kierunek, dlatego już na starcie go wykluczyłem. Trzeci natomiast jest dosyć ciekawy, ale znowu obawiam się, że tylko finanse by mi pozostały i praca na stanowisku księgowego, czy coś. Oczywiście, potrzebny mi tylko papierek, bo wiem, że w 2 semestry niczego mnie nie nauczą i muszę liczyć na siebie. Ale chodzi mi właśnie o zatrudnienie, możliwość podjęcia #praca w Polsce.
Chcę się przebranżowić, może nie będę jak słynny wykopowy #programista15k, ale próbować warto ( ͡ ͜ʖ ͡)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #601566ee5e3a1c000abb4171
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: dwa kierunki, a wymienione sa 3. Poukladaj sobie to wszystko w glowie. Nikt decyzji nie podejmie.
Jak chcesz tylko papierek, zeby znaleźć prace to szukaj w tych kierunkach przykladowo na pracuj.pl i zobacz na co jest wiecej ofert i w to idz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja bym chyba najbardziej widział tą Analizę Danych. Jak sam zauważyłeś ten papier za dużo zapewne nie da, ale może cię naprowadzić na zagadnienia w których będziesz się mógł samodzielnie rozwijać. Wydaje mi się, że wiedza o Big Data z solidną znajomością zagadnień finansowych to całkiem dobre połączenie.
  • Odpowiedz