Wpis z mikrobloga

90% facetów w związkach ma kobiety mało pociągające, dziewczyn Jamesa Bonda to one nawet ze 100 metrów nie przypominają, jeśli chodzi o osobowość, to żul ze śmietnika jest nierzadko o niebo ciekawszy od nich (ja zresztą zawsze żuli szanowałem). Normictwo chce nas zepchnąć na margines, nie dajce się, większość z nich wcale nie jest lepszych od nas. U mężczyzn tak jest, że 1 na 1000 ma takie życie erotyczne o jakim marzył i tyle, taka biologia. Śmieją się że przegryw chce kobietę modelkę, TAK, bo każdy facet chce, bo to jest jedyny typ kobiety naprawdę pociągający a reszta to tanie zamienniki dla hipokrytów.
#przegryw
  • 27
@Mest666: Ja poznalem matke swojego dziecka jak jeszcze chlalem nalogowo.. poleciala oczywiscie na mieeszkanie... Rok po prezstaniu chlania zaszla w ciaze cos trzeba bylo cykac), po urodzzeniu zmiana o 180 stopni, z wielkiej niby milosci do mnie zycie stalo sie pieklem, omamila nawet moja najblizsza rodzine i to ja jestem najgorszy. Zero seksu od 3 lat, zycie jak z wrednym wspollokatorem, ale wiem, ze jak znajde nowa to mi ograniczy kontakt
nie wpadka, pisalem juz przeciez, ze do momentu urodzenia dziecka byla normalna, moze nie za madra, ale wydawala sie spoko przyszla matka i kobieta z ktora sie dogadywalemw miare mimo wszystko, mieszkala u mnie 5 lat zanim zaszla w ciaze
@cyfra1: ale wiedziała co bierze i wiedziała, że materiał, który można potencjalnie urobić i rodzina ją poprze, że zadatki ma na alkoholika, więc ten zły. Skoro poleciała na chlejusa to czego Ty się spodziewałeś po wytrzeźwieniu?
ogolnie to nie da sie tego opisac w pare minut, dalem tylko strzepki informacji, im ja bylem lepszy tym ona gorsza a teraz .... #!$%@? niewazne eot
jestem alkoholikiem, pilem ok 7 lat w ciagu... mialem #!$%@?, potracilem kobiety, ktore naprawde kochalem, a ona "byla, to byla", zajmowala sie domem, latala mi po alkohol, nie myslalem wtedy kompletnie... teraz, gdy mlody juz bedzie mial 8-10 lat i bedzie mnie dalej kochal jak kocha (nie chce zeby mnie zapomnial), to na pewno poszukam kobiety do normalnego zwiazku.
dziewczyn Jamesa Bonda to one nawet ze 100 metrów nie przypominają


@Mest666: zdradzę Ci sekret ruchających, który powie Ci każdy co rucha: po jakimś czasie dziura to dziura. Możesz mieć "dziewczynę bonda" i ona i tak ci się znudzi. Poza otyłymi babami i innymi defektami kobiety nago naprawdę, aż tak bardzo się nie różnią. A jak już zamoczysz i jesteś w trakcie to praktycznie nie ma żadnej różnicy.

I ty nie