Wpis z mikrobloga

mnie ciekawi, czy wy i reszta ulicy ma swiadomosc, ze trzymanie swoich pieniedzy u brokerow to najglupsze co mozna robic obecnie. goscie z reddita co maja ogromny kapital na tych kontach robina moga sie rownie dobrze czuc jakby tych pieneidzy nie mieli. moze nastapic takie jebniecie na rynku, ze pozamiata tymi brokerami xD o wasze drobniaki bym sie nie martwil, bo co za roznica gdzie przejebiecie wasze 500 zl, na patostrimy, onlyfans czy na tej akcji z gme :D

#gielda #gme

cala akcja z GME to idealny zapalnik to rozpoczecia kryzyu finansowego?

  • tak 34.5% (100)
  • nie 38.6% (112)
  • hehe, a co to, przeciez stonks go up hehe 26.9% (78)

Oddanych głosów: 290

  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no ok, ale sam napisales, ze trzeba sie z tym liczyc, ze zostaniesz bag holderem ,tracac dostep akcji na jakis czas xD


@Papuczino: No trzeba. Dlatego ja np. moje akcje trzymam u 3 brokerów.
  • Odpowiedz
@rzep: alez przebiegla dywersyfikacja xD ostatnia akcja, gdzie wiekszosc brokerow solidarnie zablokowala ulice przed kupnem, tylko DELIKATNIE sugeruje, ze jak jebna to tylko wybrani xD
  • Odpowiedz
@Papuczino: Ja Ci wytłumaczyłem, dlaczego twoje akcje są bezpieczne a twój post jest idiotyczny. Po tym zacząłeś się miotać i skakać z tematu na temat by przykryć swoją niewiedzę.

Próbowałeś być bystry, nie udało się.
  • Odpowiedz
@rzep: naucz sie czytac ze zrozumieniem, a nie robisz k---e z logiki. piszac "ostatnia akcja, gdzie wiekszosc brokerow solidarnie zablokowala ulice przed kupnem, tylko DELIKATNIE sugeruje, ze jak jebna to tylko wybrani " na co ty mi odpowiadasz "Ale przed chwilą mówiłeś o sprzedaży, a teraz o kupnie. Miotasz się strasznie."

no gosciu, przeciez ty masz iq czajnika nie rozumiejac tego co napisalem. przytaczajac ta akcje brokerow z blokada kupna GME nawiazywalem jedynie do tego, ze brokerzy o----------a cyrki wg. swojego widzimisie, a ty mi piszesz, ze sie miotam xD

nadazasz, ze podkreslilem o bezkarnosci takich brokerow piszac o blokadzie kupna, a ma sie to nijak do problemu sprzedazy twoich gownoakcji, kiedy broker sie
  • Odpowiedz
@jombsik: Ja wiem, że to troll którego zapiekła d--a, że ludzie zarobili.

Ale tłumaczę to tym, którzy czytają, żeby wiedzieli co jest ryzykiem, a co nie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Papuczino: większość wykopków kupuje przez Revolut:

Revolut is regulated by multiple top-tier regulators, including the US Securities and Exchange Commission (SEC) and the Financial Industry Regulatory Authority (FINRA). Clients' assets are protected up to $500,000 ($250,000 cash) under the Securities Investment Protection Corporation's (SIPC) insurance.

Raczej nikt tam takich kwot nie trzyma ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
moze nastapic takie jebniecie na rynku, ze pozamiata tymi brokerami xD


@Papuczino: jak dojdzie do takiego jebnięcia, że nie będziesz mógł wypłacić pieniędzy od brokera to będzie to jedno z mniejszych zmartwień - bo to będzie oznaczać, że mamy globalny kryzys porónywalny z tym sprzed 90 lat
  • Odpowiedz