Wpis z mikrobloga

@Duzy_Dziki_Zwierz: Śledzę tag, tak że mi się Twoja forma przewija i poczynania. Przesunąłem sobie te wszystkie wstawki (rok i 3 miesiące), no i kurde w sumie jakbyś się zapętlił w kole jakimś. Szczerze nie widzę większych różnic, forma ciągle bardzo dobra, ale między zdjęciami wielkiej różnicy nie ma. W skali roku nie widzę różnicy. Podejrzewam że dręczy Cię problem, który wyłapałem u kilku zawodników z którymi coś tam współpracowałem w niższych
  • Odpowiedz
@chuckmls: problemem jest u mnie redukcja. Która #!$%@? nie działa. Mój organizm jest tak do dupy, że nie da się zredukować. Uleje się jak świnia, potem tak jak teraz półmroku redukcji i i tak nie odciąłem jak trzeba.

Końcem 2019 ważyłem ok 100kg, więc jakiś tam progres jest. Ale i tak podjąłem pewne kroki, żeby to ogarnąć lepiej.

I tak, też mam wrażenie w #!$%@? zmarnowanego czasu. Ale nie cofnę go
  • Odpowiedz
@Duzy_Dziki_Zwierz: Wiesz co, dokładnie to samo te osoby mówiły. Jesteś na ciągłej redukcji. Mówię Ci z doświadczenia, tracisz czas. No ale to Twoj czas. Zadaj sobie pytanie czy jeśli to co robisz działa średnio, to nie warto wypróbować innej metody
  • Odpowiedz