Wpis z mikrobloga

Kurdę, wczoraj przyjrzałem się mordzie tej #roksa, co mi pyskowała w SMS'ach i faktycznie mogła mieć 50 lat, ale co ona mi za makaron na uszy nawija, że tak jest w ogłoszeniu, jak w ogłoszeniu ma 35, co ona myśli, że nie poznam po głosie, że jest stara? Jeszcze gorsza była ta Ślązaczka, by mi gware zapodała, to by mi opadł na dobre xD

#przegryw #heheszki #divyzwykopem #sextelefon
  • 13
  • Odpowiedz
@wchodzacy_w_przegryw: jakies 20%, niewiele więcej niż wzmacniane wina jak sherry czy Porto. Ale przyznam że ta proporcje liczyłem gdzieś w połowie drugiego drinka a wcześniej wypiłem że dwa piwa to jak ktoś lepszy z matematyki to może policzyć jeszcze raz i sprawdzić moje obliczenia bo pewny nie jestem
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wchodzacy_w_przegryw: najprawdopodobniej Polomarket ale możliwe też że Intermarche, nie pamietam. A i jakby co to ja piłem 2:1 porter:Red Stag bo nie napisałem wyżej chyba że się z voltarzu doliczyles

Edit: jakby co to różnice względem ich podstawowego portera moim zdaniem są dość subtelne i nawet wolę tego zwykłego z czarno-biała etykietą
  • Odpowiedz
W sumie to skoro już nie ma roksy to gdzieś trzeba uprawiać sex telefon xd Znalazłem ciekawy sextelefon, z którego warto skorzystać ze względu na popularność i ilość kobiet. Korzystam już sporo czasu ;)
  • Odpowiedz