Wpis z mikrobloga

dlatego ideologia LGBT powinna być eliminowana, bo młodych ciągnie do tego tylko dlatego, że to jest modne i radykalne. LGBT nie powinno być gnębione, ale ich ideologia wywalona z przestrzeni publicznej.


@Sekularyzacja: Ku*wa przez takie wpisy w ostatnie 2-3 lata zrobiłem zwrot o 180 stopni xD Nie przepadam za indoktrynacją lewicy, w ogóle nie popieram ich poglądu na gospodarkę ale to co robią prawaki nadawałoby się do zasilenia całej polski darmową
to sobie wyobraz ze troche sie zmienilo na swiecie i teraz nastolatki #!$%@? sie jak zawodowe #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Totenburg: 10latki? To nawet nie są nastolatki. Grubo masz
@aret: gruby to ty masz pancerz dookola siebie
10-11 latki wciagaja krechy i #!$%@? sie w internecie a im dalej tym ciekawiej. polecam sie zakrecic chociazby na wykopowych discordach i wsluchac sie w to co niektore zagubione dziewczynki tam opowiadaja xD
@Totenburg: Jestem za stary na takie akcje. Nie obracam się wśród nastolatków i nie przeglądam ich forum czy innych discorow bo kompletnie mnie to nie interesuje. A to, że ktoś coś pisze na internecie niekoniecznie może być prawda. Ale jeśli tak to jest najzwyklejsza patologia i pytanie gdzie gdzie są rodzice? Sorry ale nie zauważyć, że dziecko jest na prochach to sztuka nad sztuka.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@siedem_zyczen: dlatego ideologia LGBT powinna być eliminowana, bo młodych ciągnie do tego tylko dlatego, że to jest modne i radykalne. LGBT nie powinno być gnębione, ale ich ideologia wywalona z przestrzeni publicznej.

@Sekularyzacja: jak nie LGBT to co innego. Praktycznie wszystkie głupie zrywy narodowowyzwoleńcze były napędzane zrywami młodych, radykalnych i głupich. Rewolucje podobnie. Podobnie wojny w antyku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@vin42 : no to, że dzieci chodzą na protesty, dzieci które nie bardzo wiedzą o co w tym chodzi. Są tam bo to modne, i tyle. Jaki to ma związek z aborcją? Te gimbusy? No serio ku*wa?

@vin42: A jak dzieci chodzą do kościoła i też #!$%@? wiedzą o co w tym chodzi to jest okej?

@GoDsMACk: XD co to za fikołek??? W kosciele nimt nie krzyczy pdzynajmniej "to jest