Wpis z mikrobloga

@lajt jako turystyk daje rade, wiadomo can-am czy inny polaris to to nie jest i lepiej go nie topić ale osobiście nie mam zamiaru wklejać się w bagno tak żeby tylko kierownica nad lustro wody sterczała więc i tych dodatkowych 15-20k dokładać nie muszę.
Do tego części jest od groma no i za nie duże pieniądze.
Nikt chyba nie prowadzi żadnych statystyk kupna nowych quadow w kraju ale wydaje mi się że
@lajt myślałem, teraz upalam 500ke z drugiej ręki ale powolutku wychodzą różne smaczki i chyba nie chcę juz ladować się w coś co było przez kogoś latami nie szanowane
@lajt aa na pierwszego to weź sobie coś na dobicie za kilkanaście koła, bo itak pewnie pare rolek zaliczysz, kilka razy sie glupio wkleisz czy ewentualnie nie dokrecisz jakiejś śruby na dystansie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Qbanek1: Co bys polecil? Chodzi mi o bardzo uniwersalna maszyne - od odsniezania sniegu, przez kulig po wycieczki w teren. No i oczywiscie bezawaryjna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lajt no to jakas cfka 500ka z drugiej ręki się nada na początek, wsm ważne czy chcesz homologacje cxy nie bo to ta różnica +-4k a za powiedzmy 15mozesz juz jakiegoś przeruchanego gryzzlaka 350 szukac który tez na początek będzie spoko